Strona główna / Ameryka Północna / Stany Zjednoczone / International Paper Co. - New Bern Mill

International Paper Co. - New Bern Mill

Elektrownia. Źródło energii: biomasa. Lokalizacja: North Carolina, Stany Zjednoczone. Współrzędne: 35.212, -77.1144.

biomasaNorth CarolinaStany Zjednoczone

International Paper Co. - New Bern Mill — elektrownia o mocy 38.1 MW. Źródło energii: biomasa. Lokalizacja: North Carolina, Stany Zjednoczone. Właściciel wskazany w danych: International Paper Co. - New Bern Mill. Na podstawie zgłoszonej rocznej produkcji 198 GWh może zasilić około 56k gospodarstw domowych. Zajmuje miejsce #4009 spośród 10,884 elektrowni w Stany Zjednoczone według mocy zainstalowanej. Oddana do użytku w 2014 roku, ma około 12 lat — stosunkowo nowoczesna. W kontekście, biomasa dostarcza około 1.0% energii elektrycznej Stany Zjednoczone; krajowa sieć energetyczna średnio 384 gCO₂/kWh (43.0% niskoemisyjne) (2025).

38.1MW moc zainstalowana
198GWh zgłoszone / rok
56,485zasilanych gospodarstw
2014oddana do użytku (~12 lat)

Dane elektrowni: WRI Global Power Plant Database (CC BY 4.0), id USA0050188.

Stan danych

Znane dane

ObiektInternational Paper Co. - New Bern Mill WRI
KrajStany Zjednoczone · North Carolina WRI
Współrzędne35.212, -77.1144 WRI
Paliwobiomasa WRI
MW moc zainstalowana38.1 MW Wikidata P2109; moc zainstalowana/nominalna
WłaścicielInternational Paper Co. - New Bern Mill WRI
Uruchomienie2014 WRI
GWh zgłoszone / rok198 GWh·a⁻¹ WRI

Obliczone z zestawu danych

Pozycja krajowa według mocy#4009 / 10884 obliczone
Pozycja krajowa dla danego paliwa#72 / 184 obliczone
Moc względem porównywalnych obiektów2.13× · 17.9 MW · n=184 obliczone
Ekwiwalent zasilanych gospodarstw56,485 obliczone z raportowanej produkcji
Klimat16.7°C · HDD 1,378 wyliczone ze współrzędnych
Nasilenie środowiskoweC4 · 41/100 wyliczone ze współrzędnych

Brak danych

TechnologiaBrak danych brak w zestawie danych
Emisje CO₂Brak danych brak w zestawie danych

Znane, modelowane i obliczone wartości są prezentowane oddzielnie. Brakujące pola są oznaczone jako niedostępne.

Pochodzenie danych

Pola mocy lub paliwa na tej stronie zawierają oznaczenie pochodzenia oparte na GEM, oficjalnym rejestrze, Wikidata, OSM albo porównaniu wielu źródeł.

moc: Wikidata P2109; paliwo: WRI GPPD

W kontekście: jak ta elektrownia się porównuje

Przy 38.1 MW, International Paper Co. - New Bern Mill jest znacznie powyżej mediana elektrowni biomasa w Stany Zjednoczone (17.9 MW). Elektrownie biomasowe spalają materiał organiczny, taki jak drewno, odpady lub paliwo pochodzące z odpadów, aby wytwarzać parę; są dyspozycyjne i uważane za niskoemisyjne, gdy surowiec pozyskiwany jest zrównoważnie.

Porównanie zdolności obliczone na podstawie Globalnej Bazy Danych Elektrowni WRI; kontekst typu paliwa to ogólne tło inżynierskie.

Trend zgłoszonej produkcji

2013: 222 GWh20132014: 205 GWh20142015: 220 GWh20152016: 224 GWh20162017: 213 GWh20172018: 202 GWh20182019: 198 GWh2019224 GWh

Roczna produkcja (GWh), WRI Global Power Plant Database (CC BY 4.0).

Właściciel

Właściciel wskazany w danych: International Paper Co. - New Bern Mill.

Klimat lokalny & kontekst termiczny

Źródło energii: biomasa. Ten obiekt spala materiał organiczny (drewno, pozostałości) do wytwarzania pary dla turbiny. Typ klimatu: wilgotny subtropikalny (Köppen Cfa). Szerokość geograficzna: 35.2°N.

16.7°Cśrednia roczna temperatura
1,378stopniodni ogrzewania (baza 18°C)
909stopniodni chłodzenia (baza 18°C)
10 mwysokość n.p.m.

Średnia miesięczna temperatura

J: 6 °CJF: 8 °CFM: 12 °CMA: 16 °CAM: 20 °CMJ: 24 °CJJ: 26 °CJA: 26 °CAS: 23 °CSO: 17 °CON: 13 °CND: 8 °CD26 °C

Stopniodni ogrzewania są tutaj 44% poniżej mediany elektrowni w tym zbiorze danych — wskaźnik tego, ile dodatkowej energii muszą zastąpić podgrzewane urządzenia przez swoje powierzchnie zimą.

Klimatyczny indeks zapotrzebowania na ciepło: 32/100 — ta lokalizacja plasuje się w dolna trzecia elektrowni, które pokrywamy pod względem stopniodni ogrzewania.

Normy klimatyczne: WorldClim 2.1 (1970–2000 monthly normals, 10 arc-min, CC BY 4.0); strefa: Köppen-Geiger world climate classification (Kottek et al. 2006, 0.5° grid). Stopniodni & indeks zapotrzebowania na ciepło obliczone przez PowerAtlas — modelowany wskaźnik zapotrzebowania na ciepło, nie zmierzona wartość obiektu.

Klimat lokalizacji i surowość środowiska

Dla zewnętrznych elementów elektrowni — kotłów odzysknicowych (HRSG), kompensatorów, zaworów, kołnierzy i ich izolacji — lokalny klimat decyduje o tempie degradacji niezabezpieczonej stali i powłok. Lokalizacja ta znajduje się w korozyjnym środowisku (szacowana klasa ISO 9223 C4 — Wysoka), a głównym czynnikiem stresu środowiskowego jest wilgotność i zwilżenie.

C4korozyjność ISO 9223 (orientacyjna)
41/100wskaźnik surowości środowiska
20.0°Csezonowa amplituda temperatur
56 kmodległość od wybrzeża

Szacunek orientacyjny metodą informacyjną ISO 9223:2012 (korozyjność atmosferyczna na podstawie temperatury, czasu zwilżenia i zasolenia powietrza), z wykorzystaniem norm klimatycznych WorldClim, klasy Köppen-Geiger i odległości od wybrzeża. Orientacyjne, nie zmierzona szybkość korozji.

Jak wypada & pobliskie elektrownie

#72 największa elektrownia biomasa spośród 184 w Stany Zjednoczone według mocy.

Stany Zjednoczone ma 184 elektrownie biomasa w tym zbiorze danych, razem około 6,324 MW mocy.

Pobliskie elektrownie

Lokalizacja

Współrzędne 35.212, -77.1144 z WRI Global Power Plant Database (CC BY 4.0). Wyświetl na OpenStreetMap.

Najczęstsze pytania

Jakim typem elektrowni jest International Paper Co. - New Bern Mill?

International Paper Co. - New Bern Mill — elektrownia o mocy 38.1 MW. Źródło energii: biomasa. Lokalizacja: North Carolina, Stany Zjednoczone, oddana do użytku w 2014.

Ile energii elektrycznej wytwarza International Paper Co. - New Bern Mill?

International Paper Co. - New Bern Mill wytwarza około 198 GWh energii elektrycznej rocznie.

Ile gospodarstw domowych może zasilić International Paper Co. - New Bern Mill?

Jej moc wystarcza do zasilenia około 56,485 gospodarstw domowych.

Kto jest wskazany jako właściciel International Paper Co. - New Bern Mill?

Właściciel obiektu International Paper Co. - New Bern Mill wskazany w danych: International Paper Co. - New Bern Mill.

Zbudowane na podstawie otwartych danych publicznych; żadnych informacji osobowych. Czy prowadzisz ten obiekt? Poproś o korektę lub usunięcie.