Strona główna / Firmy / Âmbar Energia SA

Âmbar Energia SA — portfolio elektrowni

Âmbar Energia SA obsługuje 11 elektrowni w 1 kraju, o łącznej mocy zainstalowanej 4,321 MW. Jej instalacje z danymi pomiarowymi emitują łącznie 6,047,386 t CO₂/rok.

11elektrownie
4,321MW łączna moc
1kraje
6,047,386t CO₂/rok (zmierzone)

Flota według paliwa

gaz: 9 elektrownie9gazwęgiel: 1 elektrownie1węgielinne: 1 elektrownie1inne

Wszystkie 11 elektrowni

ElektrowniaPaliwoKrajMWt CO₂/rok
Santa Cruz power station (Brazil)gazBrazylia1,136232,454
UruguaianagazBrazylia640—
Mauá 3 power stationgazBrazylia5912,174,400
Cuiabá power stationgazBrazylia5296,117
AraucáriagazBrazylia4846,065
Presidente Médici A BwęgielBrazylia4462,024,400
Tambaqui power stationinneBrazylia143331,270
Poraquê power stationgazBrazylia92331,950
Pirarucu power stationgazBrazylia92306,280
Tucunaré power stationgazBrazylia92303,040
JaraquigazBrazylia76331,410

Własność & moc: WRI Global Power Plant Database (CC BY 4.0). Zmierzone CO₂ tam, gdzie zgłoszone do EPA/EU ETS/Climate TRACE.