Strona główna / Firmy / China Huadian Group Corporation

China Huadian Group Corporation — portfolio elektrowni

China Huadian Group Corporation obsługuje 20 elektrowni w 1 kraju, o łącznej mocy zainstalowanej 24,350 MW. Jej instalacje z danymi pomiarowymi emitują łącznie 75,214,410 t CO₂/rok.

20elektrownie
24,350MW łączna moc
1kraje
75,214,410t CO₂/rok (zmierzone)

Flota według paliwa

węgiel: 20 elektrownie20węgiel

Wszystkie 20 elektrowni

ElektrowniaPaliwoKrajMWt CO₂/rok
Zouxian power stationwęgielChiny4,64017,127,000
Guangan power stationwęgielChiny2,40010,070,800
Xiangfan power stationwęgielChiny2,400—
Huadian Xisaishan power stationwęgielChiny2,0207,698,000
Huadian Baotou Tuyou power stationwęgielChiny1,320—
Baotou Hexi power stationwęgielChiny1,2005,377,900
Huadian Gongxian power stationwęgielChiny1,2004,992,000
Huadian Guigang power stationwęgielChiny1,2004,585,200
Luzhou Chuannan power stationwęgielChiny1,200—
Tangzhai power stationwęgielChiny1,2005,081,000
Tongzi power stationwęgielChiny1,2005,008,800
Neijiang Baima power stationwęgielChiny9003,838,400
Huadian Zhuozi power stationwęgielChiny8003,170,800
Baotou Donghua power stationwęgielChiny6402,807,000
Guizhou Dalong power stationwęgielChiny6002,439,300
Huangjiaozhuang CoalwęgielChiny400—
Huangshi power stationwęgielChiny3301,488,100
Bijie power stationwęgielChiny3001,261,700
Huadian Wuda power stationwęgielChiny300—
Neijiang Gaoba power stationwęgielChiny100268,410

Własność & moc: WRI Global Power Plant Database (CC BY 4.0). Zmierzone CO₂ tam, gdzie zgłoszone do EPA/EU ETS/Climate TRACE.