Головна / Азія / Індія / Нафтохімічні заводи / Reliance Industries Dahej, Gandhar, Gujarat

Reliance Industries Dahej, Gandhar, Gujarat

Нафтохімічний завод, Індія. Приблизне розташування 21.68402, 72.5684.

Нафтохімічний заводІндіяОцінка CO₂ (моделювання)

Reliance Industries Dahej, Gandhar, Gujarat — нафтохімічний завод, Індія. Заявлена потужність — 420 000 т етилену. Нафтохімічні заводи крекують вуглеводні при дуже високих температурах для виробництва етилену, пропілену та інших базових хімікатів — один із найбільш теплоємних промислових процесів. Власник, зазначений у вихідному наборі даних, — Reliance Industries Ltd. За потужністю — #4 місце серед 5 нафтохімічні заводи, Індія. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 546 341 т CO₂e.

420 000т етилену
546 341t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#203Місце за CO₂ — Індія
1.30т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-731943.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 420 000 т етилену Reliance Industries Dahej, Gandhar, Gujarat — нижче медіани нафтохімічний завод у Індія (700 000 т етилену). Підсектор: нафтохімічний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для нафтохімічний завод, становить 300–800°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Нафтохімічні заводи крекують вуглеводні при дуже високих температурах для виробництва етилену, пропілену та інших базових хімікатів — один із найбільш теплоємних промислових процесів.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 546 341 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

127 400автомобілів за рік їзди
73 300річного енергоспоживання будинків
9 100 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими нафтохімічні заводи — Індія

GAIL Pata Petrochemicals, Pata, Uttar Pradesh: 950 000 т етилену950kGAIL Pata …IOCL Panipat Petrochemicals, Haryana, New Delhi: 857 000 т етилену857kIOCL Panip…Haldia Petrochemicals, Haldia, West Bengal: 700 000 т етилену700kHaldia Pet…Reliance Industries Dahej, Gandhar, Gujarat: 420 000 т етилену420kReliance I…Reliance Industries Vadodara, Baroda, Gujarat: 180 000 т етилену180kReliance I…

Повідомлена потужність (т етилену), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Власник, зазначений у наборі даних

Власник, зазначений у наборі даних: Reliance Industries Ltd. Усі об'єкти цього власника, зазначеного в наборі даних →

Місцевий клімат

Reliance Industries Dahej, Gandhar, Gujarat розташований у жарка напівпустельна степ кліматичній зоні (Köppen BSh), на широті 21.7°N у північній півкулі.

~23°Cтипова середньорічна
~31°Cтиповий теплий сезон
Жарка напівпустельна степ: теплий цілий рік, з вираженими вологим і сухим сезонами

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні сприятливе середовище з низькою корозією (оцінений клас ISO 9223 C1 — Дуже низька); головний чинник впливу довкілля — абразивна дія пилу.

C1корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
44/100індекс екологічної агресивності
10.9°Cсезонний перепад температур
58 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#4-й за величиною з 5 нафтохімічні заводи у країні Індія за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 21.68402, 72.5684. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Reliance Industries Dahej, Gandhar, Gujarat?

Reliance Industries Dahej, Gandhar, Gujarat — нафтохімічний завод, Індія. Нафтохімічні заводи крекують вуглеводні при дуже високих температурах для виробництва етилену, пропілену та інших базових хімікатів — один із найбільш теплоємних промислових процесів.

Яка ємність повідомляється для Reliance Industries Dahej, Gandhar, Gujarat?

У відкритому наборі даних для Reliance Industries Dahej, Gandhar, Gujarat зазначено потужність 420 000 т етилену.

Скільки CO₂ викидає Reliance Industries Dahej, Gandhar, Gujarat?

Сторінка використовує близько 546 341 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #203 місце серед об’єктів у Індія за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Reliance Industries Dahej, Gandhar, Gujarat?

Reliance Industries Dahej, Gandhar, Gujarat розташований у країні Індія, приблизно 21.68402, 72.5684.

Кого зазначено власником Reliance Industries Dahej, Gandhar, Gujarat у наборі даних?

Власник, зазначений у вихідному наборі даних: Reliance Industries Ltd.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.