Головна / Азія / Пакистан / Цементні заводи / Dewan Cement Karachi Cement Plant

Dewan Cement Karachi Cement Plant

Цементний завод, Пакистан. Приблизне розташування 24.90886, 67.47482.

Цементний заводПакистанОцінка CO₂ (моделювання)

Dewan Cement Karachi Cement Plant — цементний завод, Пакистан. Заявлена потужність — 1 764 000 т цементу. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі. Власник, зазначений у вихідному наборі даних, — Dewan Cement Ltd. За потужністю — #17 місце серед 24 цементні заводи, Пакистан. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 491 104 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 23% нижче медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

1 764 000т цементу
491 104t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#32Місце за CO₂ — Пакистан
0.28т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-1897617.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 1 764 000 т цементу Dewan Cement Karachi Cement Plant — нижче медіани цементний завод у Пакистан (2 895 000 т цементу). Підсектор: цементний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для цементний завод, становить 800–1400°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 491 104 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

114 500автомобілів за рік їзди
65 900річного енергоспоживання будинків
8 200 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими цементні заводи — Пакистан

Lucky Cement Pezu Cement Plant: 10 250 000 т цементу10.2MLucky Ceme…Maple Leaf Iskandarabad (White) Cement Plant: 8 190 000 т цементу8.2MMaple Leaf…Pioneer Cement Khushab Cement Plant: 5 190 000 т цементу5.2MPioneer Ce…Lucky Cement Karachi Cement Plant: 5 050 000 т цементу5.0MLucky Ceme…Cherat Cement Lakari Cement Plant: 4 500 000 т цементу4.5MCherat Cem…Attock Cement Hub Cement Plant: 4 300 000 т цементу4.3MAttock Cem…Bestway Cement Hattar Cement Plant: 3 900 000 т цементу3.9MBestway Ce…Fauji Cement Nizampur Cement Plant: 3 750 000 т цементу3.7MFauji Ceme…

Повідомлена потужність (т цементу), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Власник, зазначений у наборі даних

Власник, зазначений у наборі даних: Dewan Cement Ltd. Усі об'єкти цього власника, зазначеного в наборі даних →

Місцевий клімат

Dewan Cement Karachi Cement Plant розташований у жарка пустеля кліматичній зоні (Köppen BWh), на широті 24.9°N у північній півкулі.

~24°Cтипова середньорічна
~34°Cтиповий теплий сезон
Жарка пустеля: жарке літо і м'яка зима

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні сприятливе середовище з низькою корозією (оцінений клас ISO 9223 C1 — Дуже низька); головний чинник впливу довкілля — абразивна дія пилу.

C1корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
44/100індекс екологічної агресивності
13.3°Cсезонний перепад температур
75 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#17-й за величиною з 24 цементні заводи у країні Пакистан за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 24.90886, 67.47482. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Dewan Cement Karachi Cement Plant?

Dewan Cement Karachi Cement Plant — цементний завод, Пакистан. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Яка ємність повідомляється для Dewan Cement Karachi Cement Plant?

У відкритому наборі даних для Dewan Cement Karachi Cement Plant зазначено потужність 1 764 000 т цементу.

Скільки CO₂ викидає Dewan Cement Karachi Cement Plant?

Сторінка використовує близько 491 104 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #32 місце серед об’єктів у Пакистан за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Dewan Cement Karachi Cement Plant?

Dewan Cement Karachi Cement Plant розташований у країні Пакистан, приблизно 24.90886, 67.47482.

Кого зазначено власником Dewan Cement Karachi Cement Plant у наборі даних?

Власник, зазначений у вихідному наборі даних: Dewan Cement Ltd.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.