ACC Kymore Cement Plant

Цементний завод, Індія. Приблизне розташування 24.05263, 80.6139.

Цементний заводІндіяОцінка CO₂ (моделювання)

ACC Kymore Cement Plant — цементний завод, Індія. Заявлена потужність — 2 720 000 т цементу. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі. Власник, зазначений у вихідному наборі даних, — ACC Ltd. За потужністю — #46 місце серед 88 цементні заводи, Індія. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 1 065 534 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 8% вище медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

2 720 000т цементу
1 065 534t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#133Місце за CO₂ — Індія
0.39т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-1896982.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 2 720 000 т цементу ACC Kymore Cement Plant — приблизно медіани цементний завод у Індія (2 750 000 т цементу). Підсектор: цементний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для цементний завод, становить 800–1400°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 1 065 534 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

248 400автомобілів за рік їзди
143 000річного енергоспоживання будинків
18 000 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими цементні заводи — Індія

UltraTech Anantapuram Cement Plant: 9 000 000 т цементу9.0MUltraTech …UltraTech Nrupathanga Cement Plant: 8 700 000 т цементу8.7MUltraTech …Kesoram Industries Gulbarga Cement Plant: 8 650 000 т цементу8.6MKesoram In…Wonder Cement Nimbahera Cement Plant: 8 000 000 т цементу8.0MWonder Cem…UltraTech Adityapuram Cement Plant: 8 000 000 т цементу8.0MUltraTech …Ambuja Cements Suli/Rauri Cement Plant: 6 800 000 т цементу6.8MAmbuja Cem…UltraTech Vikram Nagar Cement Plant: 6 670 000 т цементу6.7MUltraTech …Prism Johnson Mankahari Cement Plant: 6 600 000 т цементу6.6MPrism John…

Повідомлена потужність (т цементу), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Власник, зазначений у наборі даних

Власник, зазначений у наборі даних: ACC Ltd. Усі об'єкти цього власника, зазначеного в наборі даних →

Місцевий клімат

ACC Kymore Cement Plant розташований у середземноморський з жарким літом кліматичній зоні (Köppen Csa), на широті 24.1°N у північній півкулі.

~17°Cтипова середньорічна
~27°Cтиповий теплий сезон
Середземноморський з жарким літом: жарке літо і м'яка зима

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні помірно корозійне середовище (оцінений клас ISO 9223 C3 — Середня); головний чинник впливу довкілля — вологість / змочування поверхні.

C3корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
40/100індекс екологічної агресивності
17.7°Cсезонний перепад температур
713 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#46-й за величиною з 88 цементні заводи у країні Індія за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 24.05263, 80.6139. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу ACC Kymore Cement Plant?

ACC Kymore Cement Plant — цементний завод, Індія. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Яка ємність повідомляється для ACC Kymore Cement Plant?

У відкритому наборі даних для ACC Kymore Cement Plant зазначено потужність 2 720 000 т цементу.

Скільки CO₂ викидає ACC Kymore Cement Plant?

Сторінка використовує близько 1 065 534 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #133 місце серед об’єктів у Індія за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться ACC Kymore Cement Plant?

ACC Kymore Cement Plant розташований у країні Індія, приблизно 24.05263, 80.6139.

Кого зазначено власником ACC Kymore Cement Plant у наборі даних?

Власник, зазначений у вихідному наборі даних: ACC Ltd.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.