Xinjiang Ka Steel Group Co

Сталеливарний завод, Китай. Приблизне розташування 39.143, 76.16159.

Сталеливарний заводКитайОцінка CO₂ (моделювання)

Xinjiang Ka Steel Group Co — сталеливарний завод, Китай. Заявлена потужність — 502 732 т сталі. Два основні способи виробництва сталі — доменний процес із кисневим конвертером та електродугова піч. Вихідний набір даних не вказує спосіб виробництва на цьому об'єкті. За потужністю — #160 місце серед 164 сталеливарні заводи, Китай. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 701 866 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 50% вище медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

502 732т сталі
701 866t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#787Місце за CO₂ — Китай
1.40т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-42741847.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 502 732 т сталі Xinjiang Ka Steel Group Co — нижче медіани сталеливарний завод у Китай (3 424 000 т сталі). Підсектор: сталеливарний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для сталеливарний завод, становить 800–1500°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Два основні способи виробництва сталі — доменний процес із кисневим конвертером та електродугова піч. Вихідний набір даних не вказує спосіб виробництва на цьому об'єкті.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 701 866 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

163 600автомобілів за рік їзди
94 200річного енергоспоживання будинків
12 000 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими сталеливарні заводи — Китай

Angang Steel Co Ltd: 21 605 191 т сталі21.6MAngang Ste…Baoshan Iron and Steel Co Ltd Headquarters: 19 203 279 т сталі19.2MBaoshan Ir…Zhangjiagang Hongchang Steel Co Ltd: 17 647 000 т сталі17.6MZhangjiaga…Maanshan Iron and Steel Co Ltd: 17 340 000 т сталі17.3MMaanshan I…Wuhan Iron and Steel Co Ltd: 15 907 000 т сталі15.9MWuhan Iron…Inner Mongolia BaoTou Steel Union Co Ltd: 15 610 000 т сталі15.6MInner Mong…Shougang Jingtang United Iron and Steel Co Ltd: 13 700 000 т сталі13.7MShougang J…Bengang Steel Plates Co Ltd: 13 440 000 т сталі13.4MBengang St…

Повідомлена потужність (т сталі), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Місцевий клімат

Xinjiang Ka Steel Group Co розташований у холодна пустеля кліматичній зоні (Köppen BWk), на широті 39.1°N у північній півкулі.

~11°Cтипова середньорічна
~26°Cтиповий теплий сезон
Холодна пустеля: чотири виражених сезони — холодна зима і тепле літо

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні сприятливе середовище з низькою корозією (оцінений клас ISO 9223 C1 — Дуже низька); головний чинник впливу довкілля — абразивна дія пилу.

C1корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
42/100індекс екологічної агресивності
31.0°Cсезонний перепад температур
9999 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#160-й за величиною з 164 сталеливарні заводи у країні Китай за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 39.143, 76.16159. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Xinjiang Ka Steel Group Co?

Xinjiang Ka Steel Group Co — сталеливарний завод, Китай. Два основні способи виробництва сталі — доменний процес із кисневим конвертером та електродугова піч. Вихідний набір даних не вказує спосіб виробництва на цьому об'єкті.

Яка ємність повідомляється для Xinjiang Ka Steel Group Co?

У відкритому наборі даних для Xinjiang Ka Steel Group Co зазначено потужність 502 732 т сталі.

Скільки CO₂ викидає Xinjiang Ka Steel Group Co?

Сторінка використовує близько 701 866 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #787 місце серед об’єктів у Китай за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Xinjiang Ka Steel Group Co?

Xinjiang Ka Steel Group Co розташований у країні Китай, приблизно 39.143, 76.16159.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.