Valea Mare Pravat Cement Plant

Цементний завод, Румунія. Приблизне розташування 45.29005, 25.11179.

Цементний заводРумуніяОцінка CO₂ (моделювання)

Valea Mare Pravat Cement Plant — цементний завод, Румунія. Заявлена потужність — 900 000 т цементу. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі. Власник, зазначений у вихідному наборі даних, — Holcim (Romania) SA. За потужністю — #5 місце серед 5 цементні заводи, Румунія. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 325 341 т CO₂e.

900 000т цементу
325 341t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#15Місце за CO₂ — Румунія
0.36т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-32439053.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 900 000 т цементу Valea Mare Pravat Cement Plant — нижче медіани цементний завод у Румунія (1 900 000 т цементу). Підсектор: цементний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для цементний завод, становить 800–1400°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 325 341 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

75 800автомобілів за рік їзди
43 700річного енергоспоживання будинків
5 400 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими цементні заводи — Румунія

Medgidia Cement Plant: 3 400 000 т цементу3.4MMedgidia C…Fieni Cement Plant: 2 500 000 т цементу2.5MFieni Ceme…Chistag Cement Plant: 1 900 000 т цементу1.9MChistag Ce…Chiscadaga Cement Plant: 1 650 000 т цементу1.7MChiscadaga…Valea Mare Pravat Cement Plant: 900 000 т цементу900kValea Mare…

Повідомлена потужність (т цементу), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Власник, зазначений у наборі даних

Власник, зазначений у наборі даних: Holcim (Romania) SA. Усі об'єкти цього власника, зазначеного в наборі даних →

Місцевий клімат

Valea Mare Pravat Cement Plant розташований у вологий континентальний з теплим літом кліматичній зоні (Köppen Dfb), на широті 45.3°N у північній півкулі.

~6°Cтипова середньорічна
~19°Cтиповий теплий сезон
Вологий континентальний з теплим літом: чотири виражених сезони — холодна зима і тепле літо

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні помірне атмосферне середовище (оцінений клас ISO 9223 C2 — Низька); головний чинник впливу довкілля — вологість / змочування поверхні.

C2корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
26/100індекс екологічної агресивності
20.3°Cсезонний перепад температур
309 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#5-й за величиною з 5 цементні заводи у країні Румунія за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 45.29005, 25.11179. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Valea Mare Pravat Cement Plant?

Valea Mare Pravat Cement Plant — цементний завод, Румунія. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Яка ємність повідомляється для Valea Mare Pravat Cement Plant?

У відкритому наборі даних для Valea Mare Pravat Cement Plant зазначено потужність 900 000 т цементу.

Скільки CO₂ викидає Valea Mare Pravat Cement Plant?

Сторінка використовує близько 325 341 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #15 місце серед об’єктів у Румунія за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Valea Mare Pravat Cement Plant?

Valea Mare Pravat Cement Plant розташований у країні Румунія, приблизно 45.29005, 25.11179.

Кого зазначено власником Valea Mare Pravat Cement Plant у наборі даних?

Власник, зазначений у вихідному наборі даних: Holcim (Romania) SA.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.