Usine De Bedford

Вапняний завод, Канада. Приблизне розташування 45.1123, -73.0129.

Вапняний заводКанадаОцінка CO₂ (моделювання)

Usine De Bedford — вапняний завод, Канада. Заявлена потужність — 729 857 т вапна. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою. За потужністю — #2 місце серед 11 вапняні заводи, Канада. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 410 189 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 15% нижче медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

729 857т вапна
410 189t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#48Місце за CO₂ — Канада
0.56т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-38467322.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 729 857 т вапна Usine De Bedford — значно вище медіани вапняний завод у Канада (231 971 т вапна). Підсектор: вапняний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для вапняний завод, становить 600–900°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 410 189 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

95 600автомобілів за рік їзди
55 100річного енергоспоживання будинків
6 800 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими вапняні заводи — Канада

Dundas Operations: 760 888 т вапна761kDundas Ope…Usine De Bedford: 729 857 т вапна730kUsine De B…Beachville Operation: 679 628 т вапна680kBeachville…Usine De Marbleton: 327 082 т вапна327kUsine De M…Exshaw Plant: 300 230 т вапна300kExshaw Pla…Northern Lime Limited: 231 971 т вапна232kNorthern L…Faulkner Plant: 195 325 т вапна195kFaulkner P…Havelock Plant: 110 163 т вапна110kHavelock P…

Повідомлена потужність (т вапна), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Місцевий клімат

Usine De Bedford розташований у вологий континентальний з теплим літом кліматичній зоні (Köppen Dfb), на широті 45.1°N у північній півкулі.

~6°Cтипова середньорічна
~19°Cтиповий теплий сезон
Вологий континентальний з теплим літом: чотири виражених сезони — холодна зима і тепле літо

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні помірне атмосферне середовище (оцінений клас ISO 9223 C2 — Низька); головний чинник впливу довкілля — цикли нагрівання та охолодження.

C2корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
31/100індекс екологічної агресивності
29.4°Cсезонний перепад температур
302 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#2-й за величиною з 11 вапняні заводи у країні Канада за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 45.1123, -73.0129. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Usine De Bedford?

Usine De Bedford — вапняний завод, Канада. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою.

Яка ємність повідомляється для Usine De Bedford?

У відкритому наборі даних для Usine De Bedford зазначено потужність 729 857 т вапна.

Скільки CO₂ викидає Usine De Bedford?

Сторінка використовує близько 410 189 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #48 місце серед об’єктів у Канада за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Usine De Bedford?

Usine De Bedford розташований у країні Канада, приблизно 45.1123, -73.0129.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.