Union Corp Pohang Cement Plant

Цементний завод, Південна Корея. Приблизне розташування 35.95671, 129.38518.

Цементний заводПівденна КореяОцінка CO₂ (моделювання)

Union Corp Pohang Cement Plant — цементний завод, Південна Корея. Заявлена потужність — 4 426 364 т цементу. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі. Власник, зазначений у вихідному наборі даних, — Union Corp. За потужністю — #4 місце серед 9 цементні заводи, Південна Корея. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 2 377 321 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 48% вище медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

4 426 364т цементу
2 377 321t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#13Місце за CO₂ — Південна Корея
0.54т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-1897424.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 4 426 364 т цементу Union Corp Pohang Cement Plant — приблизно медіани цементний завод у Південна Корея (4 410 000 т цементу). Підсектор: цементний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для цементний завод, становить 800–1400°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 2 377 321 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

554 200автомобілів за рік їзди
319 100річного енергоспоживання будинків
40 000 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими цементні заводи — Південна Корея

Sungshin Cement Danyang Cement Plant: 11 300 000 т цементу11.3MSungshin C…Sampyo Cement Samcheok Cement Plant: 10 090 000 т цементу10.1MSampyo Cem…Hanil Cement Danyang Cement Plant: 8 100 000 т цементу8.1MHanil Ceme…Union Corp Pohang Cement Plant: 4 426 364 т цементу4.4MUnion Corp…Asia Cement Jecheon Cement Plant: 4 410 000 т цементу4.4MAsia Cemen…Ssangyong Cement Yeongweol Cement Plant: 3 750 000 т цементу3.7MSsangyong …Ssangyong Cement Donghae Cement Plant: 3 750 000 т цементу3.7MSsangyong …Korea Cement Jangseong Cement Plant: 2 260 000 т цементу2.3MKorea Ceme…

Повідомлена потужність (т цементу), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Власник, зазначений у наборі даних

Власник, зазначений у наборі даних: Union Corp. Усі об'єкти цього власника, зазначеного в наборі даних →

Місцевий клімат

Union Corp Pohang Cement Plant розташований у вологий субтропічний кліматичній зоні (Köppen Cfa), на широті 36.0°N у північній півкулі.

~18°Cтипова середньорічна
~27°Cтиповий теплий сезон
Вологий субтропічний: чотири виражених сезони — холодна зима і тепле літо

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні корозійне середовище (оцінений клас ISO 9223 C4 — Висока); головний чинник впливу довкілля — вологість / змочування поверхні.

C4корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
44/100індекс екологічної агресивності
24.2°Cсезонний перепад температур
34 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#4-й за величиною з 9 цементні заводи у країні Південна Корея за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 35.95671, 129.38518. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Union Corp Pohang Cement Plant?

Union Corp Pohang Cement Plant — цементний завод, Південна Корея. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Яка ємність повідомляється для Union Corp Pohang Cement Plant?

У відкритому наборі даних для Union Corp Pohang Cement Plant зазначено потужність 4 426 364 т цементу.

Скільки CO₂ викидає Union Corp Pohang Cement Plant?

Сторінка використовує близько 2 377 321 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #13 місце серед об’єктів у Південна Корея за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Union Corp Pohang Cement Plant?

Union Corp Pohang Cement Plant розташований у країні Південна Корея, приблизно 35.95671, 129.38518.

Кого зазначено власником Union Corp Pohang Cement Plant у наборі даних?

Власник, зазначений у вихідному наборі даних: Union Corp.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.