Головна / Європа / Італія / Вапняні заводи / Unicalce S.P.A. - Stabilimento Di Val Brembilla

Unicalce S.P.A. - Stabilimento Di Val Brembilla

Вапняний завод, Італія. Приблизне розташування 45.78861, 9.62611.

Вапняний заводІталіяОцінка CO₂ (моделювання)

Unicalce S.P.A. - Stabilimento Di Val Brembilla — вапняний завод, Італія. Заявлена потужність — 277 725 т вапна. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою. За потужністю — #1 місце серед 5 вапняні заводи, Італія. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 258 904 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 42% вище медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

277 725т вапна
258 904t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#37Місце за CO₂ — Італія
0.93т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-38467597.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 277 725 т вапна Unicalce S.P.A. - Stabilimento Di Val Brembilla — значно вище медіани вапняний завод у Італія (164 698 т вапна). Підсектор: вапняний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для вапняний завод, становить 600–900°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 258 904 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

60 400автомобілів за рік їзди
34 800річного енергоспоживання будинків
4 300 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими вапняні заводи — Італія

Unicalce S.P.A. - Stabilimento Di Val Brembilla: 277 725 т вапна278kUnicalce S…Unita' Produttiva Di Montichiari: 187 303 т вапна187kUnita' Pro…Stabilimento Di Ceraino Di Dolce': 164 698 т вапна165kStabilimen…Stabilimento Di Ponte Della Priula: 137 786 т вапна138kStabilimen…Unicalce S.P.A. - Stabilimento Di Bernezzo: 110 875 т вапна111kUnicalce S…

Повідомлена потужність (т вапна), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Місцевий клімат

Unicalce S.P.A. - Stabilimento Di Val Brembilla розташований у помірний океанічний кліматичній зоні (Köppen Cfb), на широті 45.8°N у північній півкулі.

~11°Cтипова середньорічна
~18°Cтиповий теплий сезон
Помірний океанічний: чотири виражених сезони — холодна зима і тепле літо

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні помірно корозійне середовище (оцінений клас ISO 9223 C3 — Середня); головний чинник впливу довкілля — вологість / змочування поверхні.

C3корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
30/100індекс екологічної агресивності
20.7°Cсезонний перепад температур
171 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#1-й за величиною з 5 вапняні заводи у країні Італія за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 45.78861, 9.62611. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Unicalce S.P.A. - Stabilimento Di Val Brembilla?

Unicalce S.P.A. - Stabilimento Di Val Brembilla — вапняний завод, Італія. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою.

Яка ємність повідомляється для Unicalce S.P.A. - Stabilimento Di Val Brembilla?

У відкритому наборі даних для Unicalce S.P.A. - Stabilimento Di Val Brembilla зазначено потужність 277 725 т вапна.

Скільки CO₂ викидає Unicalce S.P.A. - Stabilimento Di Val Brembilla?

Сторінка використовує близько 258 904 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #37 місце серед об’єктів у Італія за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Unicalce S.P.A. - Stabilimento Di Val Brembilla?

Unicalce S.P.A. - Stabilimento Di Val Brembilla розташований у країні Італія, приблизно 45.78861, 9.62611.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.