Головна / Азія / Непал / Цементні заводи / Udayapur Cement Jaljale Cement Plant

Udayapur Cement Jaljale Cement Plant

Цементний завод, Непал. Приблизне розташування 26.79004, 86.6313.

Цементний заводНепалОцінка CO₂ (моделювання)

Udayapur Cement Jaljale Cement Plant — цементний завод, Непал. Заявлена потужність — 292 000 т цементу. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі. Власник, зазначений у вихідному наборі даних, — Udayapur Cement Industries Ltd. За потужністю — #11 місце серед 21 цементні заводи, Непал. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 108 299 т CO₂e.

292 000т цементу
108 299t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#14Місце за CO₂ — Непал
0.37т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-42546799.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 292 000 т цементу Udayapur Cement Jaljale Cement Plant — приблизно медіани цементний завод у Непал (292 000 т цементу). Підсектор: цементний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для цементний завод, становить 800–1400°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 108 299 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

25 200автомобілів за рік їзди
14 500річного енергоспоживання будинків
1 800 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими цементні заводи — Непал

Hongshi Shivam Cement Sardi Bagaicha Cement Plant: 2 300 000 т цементу2.3MHongshi Sh…Samrat Dang Cement Plant: 1 314 000 т цементу1.3MSamrat Dan…Shaurya Cement Lahan Siraha Cement Plant: 1 277 500 т цементу1.3MShaurya Ce…Ghorahi Cement Laxmipur Cement Plant: 1 250 000 т цементу1.2MGhorahi Ce…Sarbottam Cement Sunwal Cement Plant: 1 095 000 т цементу1.1MSarbottam …Riddhi Siddhi Ratomate Cement Plant: 1 007 400 т цементу1.0MRiddhi Sid…Sonapur Cement Bijauri Cement Plant: 839 500 т цементу840kSonapur Ce…Palpa Cement Sunwal Cement Plant: 803 000 т цементу803kPalpa Ceme…

Повідомлена потужність (т цементу), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Власник, зазначений у наборі даних

Власник, зазначений у наборі даних: Udayapur Cement Industries Ltd.

Місцевий клімат

Udayapur Cement Jaljale Cement Plant розташований у вологий субтропічний (суха зима) кліматичній зоні (Köppen Cwa), на широті 26.8°N у північній півкулі.

~19°Cтипова середньорічна
~27°Cтиповий теплий сезон
Вологий субтропічний (суха зима): жарке літо і м'яка зима

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні помірно корозійне середовище (оцінений клас ISO 9223 C3 — Середня); головний чинник впливу довкілля — вологість / змочування поверхні.

C3корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
36/100індекс екологічної агресивності
12.8°Cсезонний перепад температур
654 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#11-й за величиною з 21 цементні заводи у країні Непал за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 26.79004, 86.6313. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Udayapur Cement Jaljale Cement Plant?

Udayapur Cement Jaljale Cement Plant — цементний завод, Непал. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Яка ємність повідомляється для Udayapur Cement Jaljale Cement Plant?

У відкритому наборі даних для Udayapur Cement Jaljale Cement Plant зазначено потужність 292 000 т цементу.

Скільки CO₂ викидає Udayapur Cement Jaljale Cement Plant?

Сторінка використовує близько 108 299 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #14 місце серед об’єктів у Непал за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Udayapur Cement Jaljale Cement Plant?

Udayapur Cement Jaljale Cement Plant розташований у країні Непал, приблизно 26.79004, 86.6313.

Кого зазначено власником Udayapur Cement Jaljale Cement Plant у наборі даних?

Власник, зазначений у вихідному наборі даних: Udayapur Cement Industries Ltd.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.