Thai Pride Hin Son Cement Plant

Цементний завод, Таїланд. Приблизне розташування 14.73718, 101.03666.

Цементний заводТаїландОцінка CO₂ (моделювання)

Thai Pride Hin Son Cement Plant — цементний завод, Таїланд. Заявлена потужність — 960 000 т цементу. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі. Власник, зазначений у вихідному наборі даних, — Thai Pride Cement Co Ltd. За потужністю — #13 місце серед 15 цементні заводи, Таїланд. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 394 107 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 13% вище медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

960 000т цементу
394 107t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#23Місце за CO₂ — Таїланд
0.41т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-42547402.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 960 000 т цементу Thai Pride Hin Son Cement Plant — нижче медіани цементний завод у Таїланд (3 070 000 т цементу). Підсектор: цементний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для цементний завод, становить 800–1400°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 394 107 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

91 900автомобілів за рік їзди
52 900річного енергоспоживання будинків
6 600 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими цементні заводи — Таїланд

TPI Polene Mittaphap Cement Plant: 13 500 000 т цементу13.5MTPI Polene…Siam City Thap Kwang 3 Cement Plant: 8 445 714 т цементу8.4MSiam City …Siam Cement Kaeng Khoi Cement Plant: 7 300 000 т цементу7.3MSiam Cemen…Siam Cement Thung Song Cement Plant: 6 910 000 т цементу6.9MSiam Cemen…Asia Cement Pukrang Cement Plant: 5 000 000 т цементу5.0MAsia Cemen…Siam City Thap Kwang 2 Cement Plant: 4 645 143 т цементу4.6MSiam City …Siam Cement Khao Wong Cement Plant: 3 840 000 т цементу3.8MSiam Cemen…Siam Cement Ta Luang Cement Plant: 3 070 000 т цементу3.1MSiam Cemen…

Повідомлена потужність (т цементу), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Власник, зазначений у наборі даних

Власник, зазначений у наборі даних: Thai Pride Cement Co Ltd.

Місцевий клімат

Thai Pride Hin Son Cement Plant розташований у тропічна савана кліматичній зоні (Köppen Aw), на широті 14.7°N у північній півкулі.

~26°Cтипова середньорічна
~29°Cтиповий теплий сезон
Тропічна савана: теплий цілий рік, з вираженими вологим і сухим сезонами

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні помірно корозійне середовище (оцінений клас ISO 9223 C3 — Середня); головний чинник впливу довкілля — вологість / змочування поверхні.

C3корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
35/100індекс екологічної агресивності
5.9°Cсезонний перепад температур
185 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#13-й за величиною з 15 цементні заводи у країні Таїланд за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 14.73718, 101.03666. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Thai Pride Hin Son Cement Plant?

Thai Pride Hin Son Cement Plant — цементний завод, Таїланд. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Яка ємність повідомляється для Thai Pride Hin Son Cement Plant?

У відкритому наборі даних для Thai Pride Hin Son Cement Plant зазначено потужність 960 000 т цементу.

Скільки CO₂ викидає Thai Pride Hin Son Cement Plant?

Сторінка використовує близько 394 107 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #23 місце серед об’єктів у Таїланд за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Thai Pride Hin Son Cement Plant?

Thai Pride Hin Son Cement Plant розташований у країні Таїланд, приблизно 14.73718, 101.03666.

Кого зазначено власником Thai Pride Hin Son Cement Plant у наборі даних?

Власник, зазначений у вихідному наборі даних: Thai Pride Cement Co Ltd.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.