Tepezala Cement Plant

Цементний завод, Мексика. Приблизне розташування 22.18528, -102.20591.

Цементний заводМексикаОцінка CO₂ (моделювання)

Tepezala Cement Plant — цементний завод, Мексика. Заявлена потужність — 2 100 000 т цементу. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі. Власник, зазначений у вихідному наборі даних, — Cooperativa La Cruz Azul SCL. За потужністю — #8 місце серед 12 цементні заводи, Мексика. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 958 527 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 26% вище медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

2 100 000т цементу
958 527t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#11Місце за CO₂ — Мексика
0.46т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-32438910.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 2 100 000 т цементу Tepezala Cement Plant — приблизно медіани цементний завод у Мексика (2 500 000 т цементу). Підсектор: цементний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для цементний завод, становить 800–1400°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 958 527 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

223 400автомобілів за рік їзди
128 700річного енергоспоживання будинків
16 000 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими цементні заводи — Мексика

Tepeaca Cement Plant: 7 600 000 т цементу7.6MTepeaca Ce…Lagunas Cement Plant: 3 400 000 т цементу3.4MLagunas Ce…Huichapan Cement Plant: 3 200 000 т цементу3.2MHuichapan …Apazapan Cement Plant: 2 750 000 т цементу2.8MApazapan C…Cerritos Cement Plant: 2 700 000 т цементу2.7MCerritos C…Tepetzingo Cement Plant: 2 500 000 т цементу2.5MTepetzingo…Tecoman Cement Plant: 2 500 000 т цементу2.5MTecoman Ce…Tepezala Cement Plant: 2 100 000 т цементу2.1MTepezala C…

Повідомлена потужність (т цементу), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Власник, зазначений у наборі даних

Власник, зазначений у наборі даних: Cooperativa La Cruz Azul SCL. Усі об'єкти цього власника, зазначеного в наборі даних →

Місцевий клімат

Tepezala Cement Plant розташований у холодна напівпустельна степ кліматичній зоні (Köppen BSk), на широті 22.2°N у північній півкулі.

~10°Cтипова середньорічна
~23°Cтиповий теплий сезон
Холодна напівпустельна степ: теплий цілий рік, з вираженими вологим і сухим сезонами

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні сприятливе середовище з низькою корозією (оцінений клас ISO 9223 C1 — Дуже низька); головний чинник впливу довкілля — абразивна дія пилу.

C1корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
34/100індекс екологічної агресивності
8.6°Cсезонний перепад температур
331 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#8-й за величиною з 12 цементні заводи у країні Мексика за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 22.18528, -102.20591. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Tepezala Cement Plant?

Tepezala Cement Plant — цементний завод, Мексика. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Яка ємність повідомляється для Tepezala Cement Plant?

У відкритому наборі даних для Tepezala Cement Plant зазначено потужність 2 100 000 т цементу.

Скільки CO₂ викидає Tepezala Cement Plant?

Сторінка використовує близько 958 527 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #11 місце серед об’єктів у Мексика за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Tepezala Cement Plant?

Tepezala Cement Plant розташований у країні Мексика, приблизно 22.18528, -102.20591.

Кого зазначено власником Tepezala Cement Plant у наборі даних?

Власник, зазначений у вихідному наборі даних: Cooperativa La Cruz Azul SCL.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.