Tehran Cement Plant

Цементний завод, Іран. Приблизне розташування 35.57653, 51.51134.

Цементний заводІранОцінка CO₂ (моделювання)

Tehran Cement Plant — цементний завод, Іран. Заявлена потужність — 5 208 333 т цементу. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі. Власник, зазначений у вихідному наборі даних, — Tehran Cement Co. За потужністю — #1 місце серед 37 цементні заводи, Іран. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 1 267 155 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 33% нижче медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

5 208 333т цементу
1 267 155t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#30Місце за CO₂ — Іран
0.24т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-1897196.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 5 208 333 т цементу Tehran Cement Plant — значно вище медіани цементний завод у Іран (1 460 000 т цементу). Підсектор: цементний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для цементний завод, становить 800–1400°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 1 267 155 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

295 400автомобілів за рік їзди
170 100річного енергоспоживання будинків
21 000 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими цементні заводи — Іран

Tehran Cement Plant: 5 208 333 т цементу5.2MTehran Cem…Diziche Cement Plant: 4 000 000 т цементу4.0MDiziche Ce…Seyyedabad Cement Plant: 3 157 895 т цементу3.2MSeyyedabad…Abyek Cement Plant: 3 100 000 т цементу3.1MAbyek Ceme…Poli Kan Cement Plant: 3 060 000 т цементу3.1MPoli Kan C…Ghaen Cement Plant: 2 900 000 т цементу2.9MGhaen Ceme…Tonbak Cement Plant: 2 760 000 т цементу2.8MTonbak Cem…Qomishe-ye mirqāsem Cement Plant: 2 736 842 т цементу2.7MQomishe-ye…

Повідомлена потужність (т цементу), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Власник, зазначений у наборі даних

Власник, зазначений у наборі даних: Tehran Cement Co.

Місцевий клімат

Tehran Cement Plant розташований у середземноморський з жарким літом кліматичній зоні (Köppen Csa), на широті 35.6°N у північній півкулі.

~17°Cтипова середньорічна
~27°Cтиповий теплий сезон
Середземноморський з жарким літом: чотири виражених сезони — холодна зима і тепле літо

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні помірно корозійне середовище (оцінений клас ISO 9223 C3 — Середня); головний чинник впливу довкілля — цикли нагрівання та охолодження.

C3корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
42/100індекс екологічної агресивності
26.9°Cсезонний перепад температур
100 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#1-й за величиною з 37 цементні заводи у країні Іран за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 35.57653, 51.51134. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Tehran Cement Plant?

Tehran Cement Plant — цементний завод, Іран. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Яка ємність повідомляється для Tehran Cement Plant?

У відкритому наборі даних для Tehran Cement Plant зазначено потужність 5 208 333 т цементу.

Скільки CO₂ викидає Tehran Cement Plant?

Сторінка використовує близько 1 267 155 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #30 місце серед об’єктів у Іран за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Tehran Cement Plant?

Tehran Cement Plant розташований у країні Іран, приблизно 35.57653, 51.51134.

Кого зазначено власником Tehran Cement Plant у наборі даних?

Власник, зазначений у вихідному наборі даних: Tehran Cement Co.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.