Головна / Європа / Фінляндія / Вапняні заводи / Sma Mineral Oy, Röyttän Kalkkitehdas

Sma Mineral Oy, Röyttän Kalkkitehdas

Вапняний завод, Фінляндія. Приблизне розташування 65.75984, 24.1556.

Вапняний заводФінляндіяОцінка CO₂ (моделювання)

Sma Mineral Oy, Röyttän Kalkkitehdas — вапняний завод, Фінляндія. Заявлена потужність — 166 642 т вапна. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою. За потужністю — #3 місце серед 6 вапняні заводи, Фінляндія. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 157 543 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 44% вище медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

166 642т вапна
157 543t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#16Місце за CO₂ — Фінляндія
0.95т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-38467378.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 166 642 т вапна Sma Mineral Oy, Röyttän Kalkkitehdas — приблизно медіани вапняний завод у Фінляндія (147 006 т вапна). Підсектор: вапняний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для вапняний завод, становить 600–900°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 157 543 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

36 700автомобілів за рік їзди
21 100річного енергоспоживання будинків
2 600 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими вапняні заводи — Фінляндія

Nordkalk Oyj Abp, Raahen Kalkinpolttamo: 180 440 т вапна180kNordkalk O…Nordkalk Oy Ab, Tytyrin Kalkkitehdas: 177 256 т вапна177kNordkalk O…Sma Mineral Oy, Röyttän Kalkkitehdas: 166 642 т вапна167kSma Minera…Nordkalk Oy Ab, Louhi: 127 370 т вапна127kNordkalk O…Nordkalk Oy Ab, Paraisten Kalkkitehdas Ja Satama: 126 662 т вапна127kNordkalk O…Nordkalk Oy Ab, Ihalaisen Kaivos: 108 264 т вапна108kNordkalk O…

Повідомлена потужність (т вапна), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Місцевий клімат

Sma Mineral Oy, Röyttän Kalkkitehdas розташований у субарктичний (бореальний) кліматичній зоні (Köppen Dfc), на широті 65.8°N у північній півкулі.

~0°Cтипова середньорічна
~14°Cтиповий теплий сезон
Субарктичний (бореальний): довга холодна зима і коротке прохолодне літо

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні помірно корозійне середовище (оцінений клас ISO 9223 C3 — Середня); головний чинник впливу довкілля — корозія в морському середовищі.

C3корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
35/100індекс екологічної агресивності
26.2°Cсезонний перепад температур
4 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#3-й за величиною з 6 вапняні заводи у країні Фінляндія за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 65.75984, 24.1556. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Sma Mineral Oy, Röyttän Kalkkitehdas?

Sma Mineral Oy, Röyttän Kalkkitehdas — вапняний завод, Фінляндія. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою.

Яка ємність повідомляється для Sma Mineral Oy, Röyttän Kalkkitehdas?

У відкритому наборі даних для Sma Mineral Oy, Röyttän Kalkkitehdas зазначено потужність 166 642 т вапна.

Скільки CO₂ викидає Sma Mineral Oy, Röyttän Kalkkitehdas?

Сторінка використовує близько 157 543 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #16 місце серед об’єктів у Фінляндія за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Sma Mineral Oy, Röyttän Kalkkitehdas?

Sma Mineral Oy, Röyttän Kalkkitehdas розташований у країні Фінляндія, приблизно 65.75984, 24.1556.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.