Головна / Азія / Китай / Сталеливарні заводи / Shanxi Huaxinyuan Steel and Iron Group Co Ltd

Shanxi Huaxinyuan Steel and Iron Group Co Ltd

Сталеливарний завод, Китай. Приблизне розташування 35.61094, 110.6533.

Сталеливарний заводКитайОцінка CO₂ (моделювання)

Shanxi Huaxinyuan Steel and Iron Group Co Ltd — сталеливарний завод, Китай. Заявлена потужність — 1 176 981 т сталі. Два основні способи виробництва сталі — доменний процес із кисневим конвертером та електродугова піч. Вихідний набір даних не вказує спосіб виробництва на цьому об'єкті. Власник, зазначений у вихідному наборі даних, — Hejin Huaxinyuan Steel & Iron Co Ltd. За потужністю — #140 місце серед 164 сталеливарні заводи, Китай. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 1 331 983 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 22% вище медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

1 176 981т сталі
1 331 983t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#461Місце за CO₂ — Китай
1.13т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-1566643.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 1 176 981 т сталі Shanxi Huaxinyuan Steel and Iron Group Co Ltd — нижче медіани сталеливарний завод у Китай (3 424 000 т сталі). Підсектор: сталеливарний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для сталеливарний завод, становить 800–1500°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Два основні способи виробництва сталі — доменний процес із кисневим конвертером та електродугова піч. Вихідний набір даних не вказує спосіб виробництва на цьому об'єкті.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 1 331 983 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

310 500автомобілів за рік їзди
178 800річного енергоспоживання будинків
22 000 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими сталеливарні заводи — Китай

Angang Steel Co Ltd: 21 605 191 т сталі21.6MAngang Ste…Baoshan Iron and Steel Co Ltd Headquarters: 19 203 279 т сталі19.2MBaoshan Ir…Zhangjiagang Hongchang Steel Co Ltd: 17 647 000 т сталі17.6MZhangjiaga…Maanshan Iron and Steel Co Ltd: 17 340 000 т сталі17.3MMaanshan I…Wuhan Iron and Steel Co Ltd: 15 907 000 т сталі15.9MWuhan Iron…Inner Mongolia BaoTou Steel Union Co Ltd: 15 610 000 т сталі15.6MInner Mong…Shougang Jingtang United Iron and Steel Co Ltd: 13 700 000 т сталі13.7MShougang J…Bengang Steel Plates Co Ltd: 13 440 000 т сталі13.4MBengang St…

Повідомлена потужність (т сталі), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Власник, зазначений у наборі даних

Власник, зазначений у наборі даних: Hejin Huaxinyuan Steel & Iron Co Ltd.

Місцевий клімат

Shanxi Huaxinyuan Steel and Iron Group Co Ltd розташований у мусонний континентальний з жарким літом кліматичній зоні (Köppen Dwa), на широті 35.6°N у північній півкулі.

~10°Cтипова середньорічна
~25°Cтиповий теплий сезон
Мусонний континентальний з жарким літом: чотири виражених сезони — холодна зима і тепле літо

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні помірне атмосферне середовище (оцінений клас ISO 9223 C2 — Низька); головний чинник впливу довкілля — цикли нагрівання та охолодження.

C2корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
34/100індекс екологічної агресивності
28.0°Cсезонний перепад температур
718 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#140-й за величиною з 164 сталеливарні заводи у країні Китай за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 35.61094, 110.6533. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Shanxi Huaxinyuan Steel and Iron Group Co Ltd?

Shanxi Huaxinyuan Steel and Iron Group Co Ltd — сталеливарний завод, Китай. Два основні способи виробництва сталі — доменний процес із кисневим конвертером та електродугова піч. Вихідний набір даних не вказує спосіб виробництва на цьому об'єкті.

Яка ємність повідомляється для Shanxi Huaxinyuan Steel and Iron Group Co Ltd?

У відкритому наборі даних для Shanxi Huaxinyuan Steel and Iron Group Co Ltd зазначено потужність 1 176 981 т сталі.

Скільки CO₂ викидає Shanxi Huaxinyuan Steel and Iron Group Co Ltd?

Сторінка використовує близько 1 331 983 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #461 місце серед об’єктів у Китай за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Shanxi Huaxinyuan Steel and Iron Group Co Ltd?

Shanxi Huaxinyuan Steel and Iron Group Co Ltd розташований у країні Китай, приблизно 35.61094, 110.6533.

Кого зазначено власником Shanxi Huaxinyuan Steel and Iron Group Co Ltd у наборі даних?

Власник, зазначений у вихідному наборі даних: Hejin Huaxinyuan Steel & Iron Co Ltd.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.