Saray Cement Plant

Цементний завод, Туреччина. Приблизне розташування 39.69537, 34.67392.

Цементний заводТуреччинаОцінка CO₂ (моделювання)

Saray Cement Plant — цементний завод, Туреччина. Заявлена потужність — 1 660 000 т цементу. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі. Власник, зазначений у вихідному наборі даних, — Yibitas Yozgat Isci Birligi Insaat Malzemeleri Ticaret Sanayi AŞ. За потужністю — #22 місце серед 30 цементні заводи, Туреччина. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 884 818 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 47% вище медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

1 660 000т цементу
884 818t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#27Місце за CO₂ — Туреччина
0.53т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-32439222.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 1 660 000 т цементу Saray Cement Plant — нижче медіани цементний завод у Туреччина (2 401 875 т цементу). Підсектор: цементний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для цементний завод, становить 800–1400°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 884 818 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

206 300автомобілів за рік їзди
118 800річного енергоспоживання будинків
15 000 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими цементні заводи — Туреччина

Silifke Cement Plant: 7 000 000 т цементу7.0MSilifke Ce…Körfez Cement Plant: 5 700 000 т цементу5.7MKörfez Cem…Ezine Cement Plant: 5 500 000 т цементу5.5MEzine Ceme…Yüreğir Cement Plant: 5 200 000 т цементу5.2MYüreğir Ce…Gönen Cement Plant: 5 000 000 т цементу5.0MGönen Ceme…ASCim Korkuteli Cement Plant: 4 300 000 т цементу4.3MASCim Kork…Bolu Merkez Cement Plant: 4 000 000 т цементу4.0MBolu Merke…Pazarcık Cement Plant: 4 000 000 т цементу4.0MPazarcık C…

Повідомлена потужність (т цементу), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Власник, зазначений у наборі даних

Власник, зазначений у наборі даних: Yibitas Yozgat Isci Birligi Insaat Malzemeleri Ticaret Sanayi AŞ.

Місцевий клімат

Saray Cement Plant розташований у середземноморський з теплим літом кліматичній зоні (Köppen Csb), на широті 39.7°N у північній півкулі.

~14°Cтипова середньорічна
~21°Cтиповий теплий сезон
Середземноморський з теплим літом: чотири виражених сезони — холодна зима і тепле літо

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні помірне атмосферне середовище (оцінений клас ISO 9223 C2 — Низька); головний чинник впливу довкілля — вологість / змочування поверхні.

C2корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
28/100індекс екологічної агресивності
21.4°Cсезонний перепад температур
231 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#22-й за величиною з 30 цементні заводи у країні Туреччина за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 39.69537, 34.67392. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Saray Cement Plant?

Saray Cement Plant — цементний завод, Туреччина. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Яка ємність повідомляється для Saray Cement Plant?

У відкритому наборі даних для Saray Cement Plant зазначено потужність 1 660 000 т цементу.

Скільки CO₂ викидає Saray Cement Plant?

Сторінка використовує близько 884 818 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #27 місце серед об’єктів у Туреччина за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Saray Cement Plant?

Saray Cement Plant розташований у країні Туреччина, приблизно 39.69537, 34.67392.

Кого зазначено власником Saray Cement Plant у наборі даних?

Власник, зазначений у вихідному наборі даних: Yibitas Yozgat Isci Birligi Insaat Malzemeleri Ticaret Sanayi AŞ.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.