Головна / Азія / Індія / Цементні заводи / Ramco Cements Ariyalur Cement Plant

Ramco Cements Ariyalur Cement Plant

Цементний завод, Індія. Приблизне розташування 11.17635, 79.08917.

Цементний заводІндіяОцінка CO₂ (моделювання)

Ramco Cements Ariyalur Cement Plant — цементний завод, Індія. Заявлена потужність — 5 500 000 т цементу. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі. Власник, зазначений у вихідному наборі даних, — Ramco Cements Ltd. За потужністю — #16 місце серед 88 цементні заводи, Індія. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 1 666 876 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 16% нижче медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

5 500 000т цементу
1 666 876t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#83Місце за CO₂ — Індія
0.30т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-32438592.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 5 500 000 т цементу Ramco Cements Ariyalur Cement Plant — значно вище медіани цементний завод у Індія (2 750 000 т цементу). Підсектор: цементний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для цементний завод, становить 800–1400°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 1 666 876 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

388 500автомобілів за рік їзди
223 700річного енергоспоживання будинків
28 000 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими цементні заводи — Індія

UltraTech Anantapuram Cement Plant: 9 000 000 т цементу9.0MUltraTech …UltraTech Nrupathanga Cement Plant: 8 700 000 т цементу8.7MUltraTech …Kesoram Industries Gulbarga Cement Plant: 8 650 000 т цементу8.6MKesoram In…Wonder Cement Nimbahera Cement Plant: 8 000 000 т цементу8.0MWonder Cem…UltraTech Adityapuram Cement Plant: 8 000 000 т цементу8.0MUltraTech …Ambuja Cements Suli/Rauri Cement Plant: 6 800 000 т цементу6.8MAmbuja Cem…UltraTech Vikram Nagar Cement Plant: 6 670 000 т цементу6.7MUltraTech …Prism Johnson Mankahari Cement Plant: 6 600 000 т цементу6.6MPrism John…

Повідомлена потужність (т цементу), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Власник, зазначений у наборі даних

Власник, зазначений у наборі даних: Ramco Cements Ltd. Усі об'єкти цього власника, зазначеного в наборі даних →

Місцевий клімат

Ramco Cements Ariyalur Cement Plant розташований у тропічна савана кліматичній зоні (Köppen Aw), на широті 11.2°N у північній півкулі.

~26°Cтипова середньорічна
~29°Cтиповий теплий сезон
Тропічна савана: теплий цілий рік, з вираженими вологим і сухим сезонами

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні корозійне середовище (оцінений клас ISO 9223 C4 — Висока); головний чинник впливу довкілля — вологість / змочування поверхні.

C4корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
45/100індекс екологічної агресивності
7.0°Cсезонний перепад температур
72 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#16-й за величиною з 88 цементні заводи у країні Індія за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 11.17635, 79.08917. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Ramco Cements Ariyalur Cement Plant?

Ramco Cements Ariyalur Cement Plant — цементний завод, Індія. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Яка ємність повідомляється для Ramco Cements Ariyalur Cement Plant?

У відкритому наборі даних для Ramco Cements Ariyalur Cement Plant зазначено потужність 5 500 000 т цементу.

Скільки CO₂ викидає Ramco Cements Ariyalur Cement Plant?

Сторінка використовує близько 1 666 876 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #83 місце серед об’єктів у Індія за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Ramco Cements Ariyalur Cement Plant?

Ramco Cements Ariyalur Cement Plant розташований у країні Індія, приблизно 11.17635, 79.08917.

Кого зазначено власником Ramco Cements Ariyalur Cement Plant у наборі даних?

Власник, зазначений у вихідному наборі даних: Ramco Cements Ltd.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.