Головна / Азія / Індія / Цементні заводи / Panyam Cements and Mineral Industries Kurnool Cement Plant

Panyam Cements and Mineral Industries Kurnool Cement Plant

Цементний завод, Індія. Приблизне розташування 15.50071, 78.21072.

Цементний заводІндіяОцінка CO₂ (моделювання)

Panyam Cements and Mineral Industries Kurnool Cement Plant — цементний завод, Індія. Заявлена потужність — 1 351 000 т цементу. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі. Власник, зазначений у вихідному наборі даних, — Panyam Cements & Mineral Industries Ltd. За потужністю — #64 місце серед 88 цементні заводи, Індія. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 691 081 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 41% вище медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

1 351 000т цементу
691 081t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#185Місце за CO₂ — Індія
0.51т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-32438646.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 1 351 000 т цементу Panyam Cements and Mineral Industries Kurnool Cement Plant — нижче медіани цементний завод у Індія (2 750 000 т цементу). Підсектор: цементний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для цементний завод, становить 800–1400°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 691 081 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

161 100автомобілів за рік їзди
92 800річного енергоспоживання будинків
12 000 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими цементні заводи — Індія

UltraTech Anantapuram Cement Plant: 9 000 000 т цементу9.0MUltraTech …UltraTech Nrupathanga Cement Plant: 8 700 000 т цементу8.7MUltraTech …Kesoram Industries Gulbarga Cement Plant: 8 650 000 т цементу8.6MKesoram In…Wonder Cement Nimbahera Cement Plant: 8 000 000 т цементу8.0MWonder Cem…UltraTech Adityapuram Cement Plant: 8 000 000 т цементу8.0MUltraTech …Ambuja Cements Suli/Rauri Cement Plant: 6 800 000 т цементу6.8MAmbuja Cem…UltraTech Vikram Nagar Cement Plant: 6 670 000 т цементу6.7MUltraTech …Prism Johnson Mankahari Cement Plant: 6 600 000 т цементу6.6MPrism John…

Повідомлена потужність (т цементу), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Власник, зазначений у наборі даних

Власник, зазначений у наборі даних: Panyam Cements & Mineral Industries Ltd.

Місцевий клімат

Panyam Cements and Mineral Industries Kurnool Cement Plant розташований у жарка напівпустельна степ кліматичній зоні (Köppen BSh), на широті 15.5°N у північній півкулі.

~23°Cтипова середньорічна
~31°Cтиповий теплий сезон
Жарка напівпустельна степ: теплий цілий рік, з вираженими вологим і сухим сезонами

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні сприятливе середовище з низькою корозією (оцінений клас ISO 9223 C1 — Дуже низька); головний чинник впливу довкілля — абразивна дія пилу.

C1корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
43/100індекс екологічної агресивності
9.7°Cсезонний перепад температур
220 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#64-й за величиною з 88 цементні заводи у країні Індія за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 15.50071, 78.21072. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Panyam Cements and Mineral Industries Kurnool Cement Plant?

Panyam Cements and Mineral Industries Kurnool Cement Plant — цементний завод, Індія. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Яка ємність повідомляється для Panyam Cements and Mineral Industries Kurnool Cement Plant?

У відкритому наборі даних для Panyam Cements and Mineral Industries Kurnool Cement Plant зазначено потужність 1 351 000 т цементу.

Скільки CO₂ викидає Panyam Cements and Mineral Industries Kurnool Cement Plant?

Сторінка використовує близько 691 081 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #185 місце серед об’єктів у Індія за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Panyam Cements and Mineral Industries Kurnool Cement Plant?

Panyam Cements and Mineral Industries Kurnool Cement Plant розташований у країні Індія, приблизно 15.50071, 78.21072.

Кого зазначено власником Panyam Cements and Mineral Industries Kurnool Cement Plant у наборі даних?

Власник, зазначений у вихідному наборі даних: Panyam Cements & Mineral Industries Ltd.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.