Головна / Азія / М'янма / Цементні заводи / Myanmar Conch Cement (Alpha Cement) Cement Plant

Myanmar Conch Cement (Alpha Cement) Cement Plant

Цементний завод, М'янма. Приблизне розташування 21.59346, 96.23002.

Цементний заводМ'янмаОцінка CO₂ (моделювання)

Myanmar Conch Cement (Alpha Cement) Cement Plant — цементний завод, М'янма. Заявлена потужність — 1 825 000 т цементу. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі. Власник, зазначений у вихідному наборі даних, — Myanmar Conch Cement Co Ltd. За потужністю — #2 місце серед 13 цементні заводи, М'янма. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 788 170 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 19% вище медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

1 825 000т цементу
788 170t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#3Місце за CO₂ — М'янма
0.43т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-42547429.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 1 825 000 т цементу Myanmar Conch Cement (Alpha Cement) Cement Plant — значно вище медіани цементний завод у М'янма (613 200 т цементу). Підсектор: цементний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для цементний завод, становить 800–1400°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 788 170 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

183 700автомобілів за рік їзди
105 800річного енергоспоживання будинків
13 000 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими цементні заводи — М'янма

Double Rhinos Kyaukse Cement Plant: 3 300 000 т цементу3.3MDouble Rhi…Myanmar Conch Cement (Alpha Cement) Cement Plant: 1 825 000 т цементу1.8MMyanmar Co…Mawlamyine Cement Mawlamyine Cement Plant: 1 825 000 т цементу1.8MMawlamyine…Shwe Taung Pyi Nyaung Cement Plant: 1 022 000 т цементу1.0MShwe Taung…Thayet Cement Plant: 912 500 т цементу913kThayet Cem…Max Cement Nay Pyi Taw Cement Plant: 750 000 т цементу750kMax Cement…Shan Yoma Cement Plant: 613 200 т цементу613kShan Yoma …Rhino Cement Myaing Ka Lay Cement Plant: 450 000 т цементу450kRhino Ceme…

Повідомлена потужність (т цементу), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Власник, зазначений у наборі даних

Власник, зазначений у наборі даних: Myanmar Conch Cement Co Ltd.

Місцевий клімат

Myanmar Conch Cement (Alpha Cement) Cement Plant розташований у тропічна савана кліматичній зоні (Köppen Aw), на широті 21.6°N у північній півкулі.

~26°Cтипова середньорічна
~29°Cтиповий теплий сезон
Тропічна савана: теплий цілий рік, з вираженими вологим і сухим сезонами

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні помірно корозійне середовище (оцінений клас ISO 9223 C3 — Середня); головний чинник впливу довкілля — вологість / змочування поверхні.

C3корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
34/100індекс екологічної агресивності
9.5°Cсезонний перепад температур
367 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#2-й за величиною з 13 цементні заводи у країні М'янма за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 21.59346, 96.23002. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Myanmar Conch Cement (Alpha Cement) Cement Plant?

Myanmar Conch Cement (Alpha Cement) Cement Plant — цементний завод, М'янма. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Яка ємність повідомляється для Myanmar Conch Cement (Alpha Cement) Cement Plant?

У відкритому наборі даних для Myanmar Conch Cement (Alpha Cement) Cement Plant зазначено потужність 1 825 000 т цементу.

Скільки CO₂ викидає Myanmar Conch Cement (Alpha Cement) Cement Plant?

Сторінка використовує близько 788 170 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #3 місце серед об’єктів у М'янма за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Myanmar Conch Cement (Alpha Cement) Cement Plant?

Myanmar Conch Cement (Alpha Cement) Cement Plant розташований у країні М'янма, приблизно 21.59346, 96.23002.

Кого зазначено власником Myanmar Conch Cement (Alpha Cement) Cement Plant у наборі даних?

Власник, зазначений у вихідному наборі даних: Myanmar Conch Cement Co Ltd.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.