Kiên Khe Cement Plant

Цементний завод, В'єтнам. Приблизне розташування 20.50205, 105.87702.

Цементний заводВ'єтнамОцінка CO₂ (моделювання)

Kiên Khe Cement Plant — цементний завод, В'єтнам. Заявлена потужність — 840 000 т цементу. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі. Власник, зазначений у вихідному наборі даних, — Kien Khe JSC. За потужністю — #24 місце серед 29 цементні заводи, В'єтнам. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 349 603 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 15% вище медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

840 000т цементу
349 603t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#59Місце за CO₂ — В'єтнам
0.42т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-42547419.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 840 000 т цементу Kiên Khe Cement Plant — нижче медіани цементний завод у В'єтнам (2 052 371 т цементу). Підсектор: цементний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для цементний завод, становить 800–1400°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 349 603 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

81 500автомобілів за рік їзди
46 900річного енергоспоживання будинків
5 800 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими цементні заводи — В'єтнам

Xuan Thanh Ha Nam Cement Plant: 10 000 000 т цементу10.0MXuan Thanh…Vissai Do Luong Cement Plant: 8 800 000 т цементу8.8MVissai Do …Long Son Thị xã Bỉm Sơn Cement Plant: 5 000 000 т цементу5.0MLong Son T…Dai Duong Nghi Son Cement Plant: 4 600 000 т цементу4.6MDai Duong …Nghi Son Cement Tĩnh Gia Cement Plant: 4 300 000 т цементу4.3MNghi Son C…Phuc Son Cement Kinh Môn Cement Plant: 4 000 000 т цементу4.0MPhuc Son C…Chinfon Cement Thủy Nguyên Cement Plant: 4 000 000 т цементу4.0MChinfon Ce…Bim Son Cement Thị xã Bỉm Sơn Cement Plant: 3 800 000 т цементу3.8MBim Son Ce…

Повідомлена потужність (т цементу), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Власник, зазначений у наборі даних

Власник, зазначений у наборі даних: Kien Khe JSC.

Місцевий клімат

Kiên Khe Cement Plant розташований у вологий субтропічний (суха зима) кліматичній зоні (Köppen Cwa), на широті 20.5°N у північній півкулі.

~19°Cтипова середньорічна
~27°Cтиповий теплий сезон
Вологий субтропічний (суха зима): теплий цілий рік, з вираженими вологим і сухим сезонами

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні помірно корозійне середовище (оцінений клас ISO 9223 C3 — Середня); головний чинник впливу довкілля — вологість / змочування поверхні.

C3корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
41/100індекс екологічної агресивності
12.5°Cсезонний перепад температур
92 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#24-й за величиною з 29 цементні заводи у країні В'єтнам за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 20.50205, 105.87702. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Kiên Khe Cement Plant?

Kiên Khe Cement Plant — цементний завод, В'єтнам. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Яка ємність повідомляється для Kiên Khe Cement Plant?

У відкритому наборі даних для Kiên Khe Cement Plant зазначено потужність 840 000 т цементу.

Скільки CO₂ викидає Kiên Khe Cement Plant?

Сторінка використовує близько 349 603 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #59 місце серед об’єктів у В'єтнам за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Kiên Khe Cement Plant?

Kiên Khe Cement Plant розташований у країні В'єтнам, приблизно 20.50205, 105.87702.

Кого зазначено власником Kiên Khe Cement Plant у наборі даних?

Власник, зазначений у вихідному наборі даних: Kien Khe JSC.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.