Головна / Європа / Німеччина / Вапняні заводи / Kalkwerke H. Oetelshofen Gmbh & Co. Kg

Kalkwerke H. Oetelshofen Gmbh & Co. Kg

Вапняний завод, Німеччина. Приблизне розташування 51.24815, 7.0419.

Вапняний заводНімеччинаОцінка CO₂ (моделювання)

Kalkwerke H. Oetelshofen Gmbh & Co. Kg — вапняний завод, Німеччина. Заявлена потужність — 450 738 т вапна. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою. За потужністю — #6 місце серед 8 вапняні заводи, Німеччина. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 244 468 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 18% нижче медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

450 738т вапна
244 468t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#63Місце за CO₂ — Німеччина
0.54т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-38467588.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 450 738 т вапна Kalkwerke H. Oetelshofen Gmbh & Co. Kg — приблизно медіани вапняний завод у Німеччина (552 757 т вапна). Підсектор: вапняний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для вапняний завод, становить 600–900°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 244 468 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

57 000автомобілів за рік їзди
32 800річного енергоспоживання будинків
4 100 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими вапняні заводи — Німеччина

Rheinkalk Gmbh: 3 561 386 т вапна3.6MRheinkalk …Zellstoff Stendal Gmbh: 3 505 739 т вапна3.5MZellstoff …Rheinkalk Gmbh: 1 424 554 т вапна1.4MRheinkalk …Fels-Werke Gmbh, Kalkwerk Saal: 619 533 т вапна620kFels-Werke…Rheinkalk Hagen-Halden Gmbh & Co.Kg: 485 981 т вапна486kRheinkalk …Kalkwerke H. Oetelshofen Gmbh & Co. Kg: 450 738 т вапна451kKalkwerke …Fels-Werke Gmbh: 357 993 т вапна358kFels-Werke…Märker Kalk Gmbh: 346 864 т вапна347kMärker Kal…

Повідомлена потужність (т вапна), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Місцевий клімат

Kalkwerke H. Oetelshofen Gmbh & Co. Kg розташований у помірний океанічний кліматичній зоні (Köppen Cfb), на широті 51.2°N у північній півкулі.

~11°Cтипова середньорічна
~18°Cтиповий теплий сезон
Помірний океанічний: чотири виражених сезони — холодна зима і тепле літо

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні помірне атмосферне середовище (оцінений клас ISO 9223 C2 — Низька); головний чинник впливу довкілля — вологість / змочування поверхні.

C2корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
23/100індекс екологічної агресивності
15.5°Cсезонний перепад температур
166 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#6-й за величиною з 8 вапняні заводи у країні Німеччина за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 51.24815, 7.0419. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Kalkwerke H. Oetelshofen Gmbh & Co. Kg?

Kalkwerke H. Oetelshofen Gmbh & Co. Kg — вапняний завод, Німеччина. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою.

Яка ємність повідомляється для Kalkwerke H. Oetelshofen Gmbh & Co. Kg?

У відкритому наборі даних для Kalkwerke H. Oetelshofen Gmbh & Co. Kg зазначено потужність 450 738 т вапна.

Скільки CO₂ викидає Kalkwerke H. Oetelshofen Gmbh & Co. Kg?

Сторінка використовує близько 244 468 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #63 місце серед об’єктів у Німеччина за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Kalkwerke H. Oetelshofen Gmbh & Co. Kg?

Kalkwerke H. Oetelshofen Gmbh & Co. Kg розташований у країні Німеччина, приблизно 51.24815, 7.0419.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.