Головна / Азія / Китай / Вапняні заводи / Jingxing County Blue Arrow Building Materials Co., Ltd.

Jingxing County Blue Arrow Building Materials Co., Ltd.

Вапняний завод, Китай. Приблизне розташування 38.06239, 114.20526.

Вапняний заводКитайОцінка CO₂ (моделювання)

Jingxing County Blue Arrow Building Materials Co., Ltd. — вапняний завод, Китай. Заявлена потужність — 1 700 000 т вапна. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою. За потужністю — #10 місце серед 94 вапняні заводи, Китай. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 1 119 391 т CO₂e.

1 700 000т вапна
1 119 391t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#521Місце за CO₂ — Китай
0.66т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-31715565.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 1 700 000 т вапна Jingxing County Blue Arrow Building Materials Co., Ltd. — значно вище медіани вапняний завод у Китай (219 500 т вапна). Підсектор: вапняний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для вапняний завод, становить 600–900°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 1 119 391 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

260 900автомобілів за рік їзди
150 300річного енергоспоживання будинків
19 000 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими вапняні заводи — Китай

Guangxi Huili New Materials Technology Co., Ltd.: 20 000 000 т вапна20.0MGuangxi Hu…Changsheng Caichi Co., Ltd., Leping City: 10 000 000 т вапна10.0MChangsheng…Guangxi Liugang New Materials Technology Co., Ltd.: 5 400 000 т вапна5.4MGuangxi Li…Huangshi Port Hongxin Materials Technology Co., Ltd.: 5 000 000 т вапна5.0MHuangshi P…Pingliang New Century Building Materials Co., Ltd.: 4 000 000 т вапна4.0MPingliang …Xingye Willow Steel New Materials Technology Co., Ltd.: 3 600 000 т вапна3.6MXingye Wil…Shanxi Jin Can New Materials Technology Co., Ltd.: 2 800 000 т вапна2.8MShanxi Jin…Pingding County Hengyue Building Materials Co., Ltd.: 2 800 000 т вапна2.8MPingding C…

Повідомлена потужність (т вапна), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Місцевий клімат

Jingxing County Blue Arrow Building Materials Co., Ltd. розташований у мусонний континентальний з жарким літом кліматичній зоні (Köppen Dwa), на широті 38.1°N у північній півкулі.

~10°Cтипова середньорічна
~25°Cтиповий теплий сезон
Мусонний континентальний з жарким літом: чотири виражених сезони — холодна зима і тепле літо

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні помірне атмосферне середовище (оцінений клас ISO 9223 C2 — Низька); головний чинник впливу довкілля — цикли нагрівання та охолодження.

C2корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
33/100індекс екологічної агресивності
28.4°Cсезонний перепад температур
318 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#10-й за величиною з 94 вапняні заводи у країні Китай за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 38.06239, 114.20526. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Jingxing County Blue Arrow Building Materials Co., Ltd.?

Jingxing County Blue Arrow Building Materials Co., Ltd. — вапняний завод, Китай. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою.

Яка ємність повідомляється для Jingxing County Blue Arrow Building Materials Co., Ltd.?

У відкритому наборі даних для Jingxing County Blue Arrow Building Materials Co., Ltd. зазначено потужність 1 700 000 т вапна.

Скільки CO₂ викидає Jingxing County Blue Arrow Building Materials Co., Ltd.?

Сторінка використовує близько 1 119 391 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #521 місце серед об’єктів у Китай за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Jingxing County Blue Arrow Building Materials Co., Ltd.?

Jingxing County Blue Arrow Building Materials Co., Ltd. розташований у країні Китай, приблизно 38.06239, 114.20526.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.