Головна / Азія / Китай / Алюмінієві заводи / Inner Mongolia Datang aluminium plant

Inner Mongolia Datang aluminium plant

Алюмінієвий завод, Китай. Приблизне розташування 40.06181, 111.31492.

Алюмінієвий заводКитайОцінка CO₂ (моделювання)

Inner Mongolia Datang aluminium plant — алюмінієвий завод, Китай. Заявлена потужність — 163 000 т глинозему/алюмінію. Алюмінієві плавильні використовують великі електричні струми для рафінування глинозему в розплавлений алюміній вище 900°C, і розплавлений метал повинен текти через тиглі та ливарне обладнання. Власник, зазначений у вихідному наборі даних, — Inner Mongolia Datang International. За потужністю — #68 місце серед 81 алюмінієві заводи, Китай. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 297 723 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 13% нижче медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

163 000т глинозему/алюмінію
297 723t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#1199Місце за CO₂ — Китай
1.83т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-43765162.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 163 000 т глинозему/алюмінію Inner Mongolia Datang aluminium plant — нижче медіани алюмінієвий завод у Китай (450 000 т глинозему/алюмінію). Підсектор: алюмінієвий завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для алюмінієвий завод, становить 600–900°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Алюмінієві плавильні використовують великі електричні струми для рафінування глинозему в розплавлений алюміній вище 900°C, і розплавлений метал повинен текти через тиглі та ливарне обладнання.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 297 723 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

69 400автомобілів за рік їзди
40 000річного енергоспоживання будинків
5 000 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими алюмінієві заводи — Китай

Baise Prefecture City: 24 364 530 т глинозему/алюмінію24.4MBaise Pref…Zhengzhou Prefecture City: 8 897 160 т глинозему/алюмінію8.9MZhengzhou …Sanmenxia Prefecture City: 6 843 969 т глинозему/алюмінію6.8MSanmenxia …Xinzhou Prefecture City: 6 615 837 т глинозему/алюмінію6.6MXinzhou Pr…Zouping, Shandong aluminium plant: 6 400 000 т глинозему/алюмінію6.4MZouping, S…Zibo Prefecture City: 5 931 440 т глинозему/алюмінію5.9MZibo Prefe…Luliang Prefecture City: 3 878 249 т глинозему/алюмінію3.9MLuliang Pr…Guiyang Prefecture City: 3 650 117 т глинозему/алюмінію3.7MGuiyang Pr…

Повідомлена потужність (т глинозему/алюмінію), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Власник, зазначений у наборі даних

Власник, зазначений у наборі даних: Inner Mongolia Datang International.

Місцевий клімат

Inner Mongolia Datang aluminium plant розташований у холодна напівпустельна степ кліматичній зоні (Köppen BSk), на широті 40.1°N у північній півкулі.

~10°Cтипова середньорічна
~23°Cтиповий теплий сезон
Холодна напівпустельна степ: чотири виражених сезони — холодна зима і тепле літо

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні сприятливе середовище з низькою корозією (оцінений клас ISO 9223 C1 — Дуже низька); головний чинник впливу довкілля — абразивна дія пилу.

C1корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
42/100індекс екологічної агресивності
33.9°Cсезонний перепад температур
571 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#68-й за величиною з 81 алюмінієві заводи у країні Китай за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 40.06181, 111.31492. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Inner Mongolia Datang aluminium plant?

Inner Mongolia Datang aluminium plant — алюмінієвий завод, Китай. Алюмінієві плавильні використовують великі електричні струми для рафінування глинозему в розплавлений алюміній вище 900°C, і розплавлений метал повинен текти через тиглі та ливарне обладнання.

Яка ємність повідомляється для Inner Mongolia Datang aluminium plant?

У відкритому наборі даних для Inner Mongolia Datang aluminium plant зазначено потужність 163 000 т глинозему/алюмінію.

Скільки CO₂ викидає Inner Mongolia Datang aluminium plant?

Сторінка використовує близько 297 723 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #1199 місце серед об’єктів у Китай за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Inner Mongolia Datang aluminium plant?

Inner Mongolia Datang aluminium plant розташований у країні Китай, приблизно 40.06181, 111.31492.

Кого зазначено власником Inner Mongolia Datang aluminium plant у наборі даних?

Власник, зазначений у вихідному наборі даних: Inner Mongolia Datang International.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.