Головна / Європа / Німеччина / Сталеливарні заводи / Hüttenwerke Krupp Mannesmann (HKM) steel plant

Hüttenwerke Krupp Mannesmann (HKM) steel plant

Сталеливарний завод, Німеччина. Приблизне розташування 51.36889, 6.71444.

Сталеливарний заводНімеччинаОцінка CO₂ (моделювання)

Hüttenwerke Krupp Mannesmann (HKM) steel plant — сталеливарний завод, Німеччина. Заявлена потужність — 6 300 000 т сталі. Два основні способи виробництва сталі — доменний процес із кисневим конвертером та електродугова піч. Вихідний набір даних не вказує спосіб виробництва на цьому об'єкті. Власник, зазначений у вихідному наборі даних, — Hüttenwerke Krupp Mannesmann GmbH. За потужністю — #2 місце серед 11 сталеливарні заводи, Німеччина. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 7 252 359 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 24% вище медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

6 300 000т сталі
7 252 359t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#3Місце за CO₂ — Німеччина
1.15т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-1566772.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 6 300 000 т сталі Hüttenwerke Krupp Mannesmann (HKM) steel plant — значно вище медіани сталеливарний завод у Німеччина (2 760 000 т сталі). Підсектор: сталеливарний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для сталеливарний завод, становить 800–1500°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Два основні способи виробництва сталі — доменний процес із кисневим конвертером та електродугова піч. Вихідний набір даних не вказує спосіб виробництва на цьому об'єкті.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 7 252 359 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

1 700 000автомобілів за рік їзди
973 500річного енергоспоживання будинків
120 000 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими сталеливарні заводи — Німеччина

ThyssenKrupp Steel Duisburg steel plant: 11 000 000 т сталі11.0MThyssenKru…Hüttenwerke Krupp Mannesmann (HKM) steel plant: 6 300 000 т сталі6.3MHüttenwerk…Salzgitter Flachstahl steel plant: 5 200 000 т сталі5.2MSalzgitter…ArcelorMittal Bremen steel plant: 3 800 000 т сталі3.8MArcelorMit…Saarstahl Völklingen Steelmaking Plant: 3 240 000 т сталі3.2MSaarstahl …AG der Dillinger Hüttenwerke Dillingen steel plant: 2 760 000 т сталі2.8MAG der Dil…Kehler Baden Steel Works: 2 500 000 т сталі2.5MKehler Bad…ArcelorMittal Eisenhüttenstadt steel plant: 2 400 000 т сталі2.4MArcelorMit…

Повідомлена потужність (т сталі), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Власник, зазначений у наборі даних

Власник, зазначений у наборі даних: Hüttenwerke Krupp Mannesmann GmbH.

Місцевий клімат

Hüttenwerke Krupp Mannesmann (HKM) steel plant розташований у помірний океанічний кліматичній зоні (Köppen Cfb), на широті 51.4°N у північній півкулі.

~11°Cтипова середньорічна
~18°Cтиповий теплий сезон
Помірний океанічний: чотири виражених сезони — холодна зима і тепле літо

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні помірно корозійне середовище (оцінений клас ISO 9223 C3 — Середня); головний чинник впливу довкілля — вологість / змочування поверхні.

C3корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
29/100індекс екологічної агресивності
15.8°Cсезонний перепад температур
140 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#2-й за величиною з 11 сталеливарні заводи у країні Німеччина за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 51.36889, 6.71444. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Hüttenwerke Krupp Mannesmann (HKM) steel plant?

Hüttenwerke Krupp Mannesmann (HKM) steel plant — сталеливарний завод, Німеччина. Два основні способи виробництва сталі — доменний процес із кисневим конвертером та електродугова піч. Вихідний набір даних не вказує спосіб виробництва на цьому об'єкті.

Яка ємність повідомляється для Hüttenwerke Krupp Mannesmann (HKM) steel plant?

У відкритому наборі даних для Hüttenwerke Krupp Mannesmann (HKM) steel plant зазначено потужність 6 300 000 т сталі.

Скільки CO₂ викидає Hüttenwerke Krupp Mannesmann (HKM) steel plant?

Сторінка використовує близько 7 252 359 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #3 місце серед об’єктів у Німеччина за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Hüttenwerke Krupp Mannesmann (HKM) steel plant?

Hüttenwerke Krupp Mannesmann (HKM) steel plant розташований у країні Німеччина, приблизно 51.36889, 6.71444.

Кого зазначено власником Hüttenwerke Krupp Mannesmann (HKM) steel plant у наборі даних?

Власник, зазначений у вихідному наборі даних: Hüttenwerke Krupp Mannesmann GmbH.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.