Головна / Азія / Китай / Вапняні заводи / Hunan Henghui Building Materials Co., Ltd.

Hunan Henghui Building Materials Co., Ltd.

Вапняний завод, Китай. Приблизне розташування 27.73126, 111.90813.

Вапняний заводКитайОцінка CO₂ (моделювання)

Hunan Henghui Building Materials Co., Ltd. — вапняний завод, Китай. Заявлена потужність — 900 000 т вапна. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою. За потужністю — #17 місце серед 94 вапняні заводи, Китай. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 592 619 т CO₂e.

900 000т вапна
592 619t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#897Місце за CO₂ — Китай
0.66т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-38467542.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 900 000 т вапна Hunan Henghui Building Materials Co., Ltd. — значно вище медіани вапняний завод у Китай (219 500 т вапна). Підсектор: вапняний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для вапняний завод, становить 600–900°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 592 619 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

138 100автомобілів за рік їзди
79 500річного енергоспоживання будинків
9 900 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими вапняні заводи — Китай

Guangxi Huili New Materials Technology Co., Ltd.: 20 000 000 т вапна20.0MGuangxi Hu…Changsheng Caichi Co., Ltd., Leping City: 10 000 000 т вапна10.0MChangsheng…Guangxi Liugang New Materials Technology Co., Ltd.: 5 400 000 т вапна5.4MGuangxi Li…Huangshi Port Hongxin Materials Technology Co., Ltd.: 5 000 000 т вапна5.0MHuangshi P…Pingliang New Century Building Materials Co., Ltd.: 4 000 000 т вапна4.0MPingliang …Xingye Willow Steel New Materials Technology Co., Ltd.: 3 600 000 т вапна3.6MXingye Wil…Shanxi Jin Can New Materials Technology Co., Ltd.: 2 800 000 т вапна2.8MShanxi Jin…Pingding County Hengyue Building Materials Co., Ltd.: 2 800 000 т вапна2.8MPingding C…

Повідомлена потужність (т вапна), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Місцевий клімат

Hunan Henghui Building Materials Co., Ltd. розташований у вологий субтропічний кліматичній зоні (Köppen Cfa), на широті 27.7°N у північній півкулі.

~18°Cтипова середньорічна
~27°Cтиповий теплий сезон
Вологий субтропічний: жарке літо і м'яка зима

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні помірно корозійне середовище (оцінений клас ISO 9223 C3 — Середня); головний чинник впливу довкілля — вологість / змочування поверхні.

C3корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
40/100індекс екологічної агресивності
23.7°Cсезонний перепад температур
624 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#17-й за величиною з 94 вапняні заводи у країні Китай за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 27.73126, 111.90813. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Hunan Henghui Building Materials Co., Ltd.?

Hunan Henghui Building Materials Co., Ltd. — вапняний завод, Китай. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою.

Яка ємність повідомляється для Hunan Henghui Building Materials Co., Ltd.?

У відкритому наборі даних для Hunan Henghui Building Materials Co., Ltd. зазначено потужність 900 000 т вапна.

Скільки CO₂ викидає Hunan Henghui Building Materials Co., Ltd.?

Сторінка використовує близько 592 619 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #897 місце серед об’єктів у Китай за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Hunan Henghui Building Materials Co., Ltd.?

Hunan Henghui Building Materials Co., Ltd. розташований у країні Китай, приблизно 27.73126, 111.90813.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.