Головна / Азія / Китай / Сталеливарні заводи / Guangxi Iron and Steel Group Co Ltd

Guangxi Iron and Steel Group Co Ltd

Сталеливарний завод, Китай. Приблизне розташування 21.55953, 108.39135.

Сталеливарний заводКитайОцінка CO₂ (моделювання)

Guangxi Iron and Steel Group Co Ltd — сталеливарний завод, Китай. Заявлена потужність — 7 355 738 т сталі. Два основні способи виробництва сталі — доменний процес із кисневим конвертером та електродугова піч. Вихідний набір даних не вказує спосіб виробництва на цьому об'єкті. Власник, зазначений у вихідному наборі даних, — Guangxi Iron and Steel Group Co Ltd. За потужністю — #31 місце серед 164 сталеливарні заводи, Китай. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 8 843 401 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 30% вище медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

7 355 738т сталі
8 843 401t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#55Місце за CO₂ — Китай
1.20т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-1566679.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 7 355 738 т сталі Guangxi Iron and Steel Group Co Ltd — значно вище медіани сталеливарний завод у Китай (3 424 000 т сталі). Підсектор: сталеливарний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для сталеливарний завод, становить 800–1500°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Два основні способи виробництва сталі — доменний процес із кисневим конвертером та електродугова піч. Вихідний набір даних не вказує спосіб виробництва на цьому об'єкті.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 8 843 401 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

2 100 000автомобілів за рік їзди
1 200 000річного енергоспоживання будинків
150 000 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими сталеливарні заводи — Китай

Angang Steel Co Ltd: 21 605 191 т сталі21.6MAngang Ste…Baoshan Iron and Steel Co Ltd Headquarters: 19 203 279 т сталі19.2MBaoshan Ir…Zhangjiagang Hongchang Steel Co Ltd: 17 647 000 т сталі17.6MZhangjiaga…Maanshan Iron and Steel Co Ltd: 17 340 000 т сталі17.3MMaanshan I…Wuhan Iron and Steel Co Ltd: 15 907 000 т сталі15.9MWuhan Iron…Inner Mongolia BaoTou Steel Union Co Ltd: 15 610 000 т сталі15.6MInner Mong…Shougang Jingtang United Iron and Steel Co Ltd: 13 700 000 т сталі13.7MShougang J…Bengang Steel Plates Co Ltd: 13 440 000 т сталі13.4MBengang St…

Повідомлена потужність (т сталі), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Власник, зазначений у наборі даних

Власник, зазначений у наборі даних: Guangxi Iron and Steel Group Co Ltd.

Місцевий клімат

Guangxi Iron and Steel Group Co Ltd розташований у вологий субтропічний (суха зима) кліматичній зоні (Köppen Cwa), на широті 21.6°N у північній півкулі.

~19°Cтипова середньорічна
~27°Cтиповий теплий сезон
Вологий субтропічний (суха зима): теплий цілий рік, з вираженими вологим і сухим сезонами

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні агресивне середовище з високою корозією (оцінений клас ISO 9223 C5 — Дуже висока); головний чинник впливу довкілля — корозія під дією морських солей.

C5корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
49/100індекс екологічної агресивності
15.2°Cсезонний перепад температур
25 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#31-й за величиною з 164 сталеливарні заводи у країні Китай за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 21.55953, 108.39135. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Guangxi Iron and Steel Group Co Ltd?

Guangxi Iron and Steel Group Co Ltd — сталеливарний завод, Китай. Два основні способи виробництва сталі — доменний процес із кисневим конвертером та електродугова піч. Вихідний набір даних не вказує спосіб виробництва на цьому об'єкті.

Яка ємність повідомляється для Guangxi Iron and Steel Group Co Ltd?

У відкритому наборі даних для Guangxi Iron and Steel Group Co Ltd зазначено потужність 7 355 738 т сталі.

Скільки CO₂ викидає Guangxi Iron and Steel Group Co Ltd?

Сторінка використовує близько 8 843 401 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #55 місце серед об’єктів у Китай за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Guangxi Iron and Steel Group Co Ltd?

Guangxi Iron and Steel Group Co Ltd розташований у країні Китай, приблизно 21.55953, 108.39135.

Кого зазначено власником Guangxi Iron and Steel Group Co Ltd у наборі даних?

Власник, зазначений у вихідному наборі даних: Guangxi Iron and Steel Group Co Ltd.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.