Exshaw Plant

Вапняний завод, Канада. Приблизне розташування 51.0682, -115.1364.

Вапняний заводКанадаОцінка CO₂ (моделювання)

Exshaw Plant — вапняний завод, Канада. Заявлена потужність — 300 230 т вапна. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою. За потужністю — #5 місце серед 11 вапняні заводи, Канада. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 168 836 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 15% нижче медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

300 230т вапна
168 836t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#62Місце за CO₂ — Канада
0.56т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-38467326.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 300 230 т вапна Exshaw Plant — значно вище медіани вапняний завод у Канада (231 971 т вапна). Підсектор: вапняний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для вапняний завод, становить 600–900°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 168 836 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

39 400автомобілів за рік їзди
22 700річного енергоспоживання будинків
2 800 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими вапняні заводи — Канада

Dundas Operations: 760 888 т вапна761kDundas Ope…Usine De Bedford: 729 857 т вапна730kUsine De B…Beachville Operation: 679 628 т вапна680kBeachville…Usine De Marbleton: 327 082 т вапна327kUsine De M…Exshaw Plant: 300 230 т вапна300kExshaw Pla…Northern Lime Limited: 231 971 т вапна232kNorthern L…Faulkner Plant: 195 325 т вапна195kFaulkner P…Havelock Plant: 110 163 т вапна110kHavelock P…

Повідомлена потужність (т вапна), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Місцевий клімат

Exshaw Plant розташований у субарктичний (бореальний) кліматичній зоні (Köppen Dfc), на широті 51.1°N у північній півкулі.

~0°Cтипова середньорічна
~14°Cтиповий теплий сезон
Субарктичний (бореальний): чотири виражених сезони — холодна зима і тепле літо

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні помірне атмосферне середовище (оцінений клас ISO 9223 C2 — Низька); головний чинник впливу довкілля — вологість / змочування поверхні.

C2корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
25/100індекс екологічної агресивності
22.2°Cсезонний перепад температур
867 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#5-й за величиною з 11 вапняні заводи у країні Канада за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 51.0682, -115.1364. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Exshaw Plant?

Exshaw Plant — вапняний завод, Канада. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою.

Яка ємність повідомляється для Exshaw Plant?

У відкритому наборі даних для Exshaw Plant зазначено потужність 300 230 т вапна.

Скільки CO₂ викидає Exshaw Plant?

Сторінка використовує близько 168 836 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #62 місце серед об’єктів у Канада за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Exshaw Plant?

Exshaw Plant розташований у країні Канада, приблизно 51.0682, -115.1364.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.