Eclepens Cement Plant

Цементний завод, Швейцарія. Приблизне розташування 46.65529, 6.5456.

Цементний заводШвейцаріяОцінка CO₂ (моделювання)

Eclepens Cement Plant — цементний завод, Швейцарія. Заявлена потужність — 700 000 т цементу. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі. Власник, зазначений у вихідному наборі даних, — Holcim (Schweiz) AG. За потужністю — #3 місце серед 3 цементні заводи, Швейцарія. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 287 105 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 13% вище медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

700 000т цементу
287 105t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#3Місце за CO₂ — Швейцарія
0.41т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-1895359.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 700 000 т цементу Eclepens Cement Plant — нижче медіани цементний завод у Швейцарія (900 000 т цементу). Підсектор: цементний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для цементний завод, становить 800–1400°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 287 105 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

66 900автомобілів за рік їзди
38 500річного енергоспоживання будинків
4 800 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими цементні заводи — Швейцарія

Wurenlingen Cement Plant: 900 000 т цементу900kWurenlinge…Pery La Heutte Cement Plant: 900 000 т цементу900kPery La He…Eclepens Cement Plant: 700 000 т цементу700kEclepens C…

Повідомлена потужність (т цементу), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Власник, зазначений у наборі даних

Власник, зазначений у наборі даних: Holcim (Schweiz) AG. Усі об'єкти цього власника, зазначеного в наборі даних →

Місцевий клімат

Eclepens Cement Plant розташований у помірний океанічний кліматичній зоні (Köppen Cfb), на широті 46.7°N у північній півкулі.

~11°Cтипова середньорічна
~18°Cтиповий теплий сезон
Помірний океанічний: чотири виражених сезони — холодна зима і тепле літо

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні помірне атмосферне середовище (оцінений клас ISO 9223 C2 — Низька); головний чинник впливу довкілля — вологість / змочування поверхні.

C2корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
26/100індекс екологічної агресивності
17.8°Cсезонний перепад температур
317 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#3-й за величиною з 3 цементні заводи у країні Швейцарія за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 46.65529, 6.5456. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Eclepens Cement Plant?

Eclepens Cement Plant — цементний завод, Швейцарія. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Яка ємність повідомляється для Eclepens Cement Plant?

У відкритому наборі даних для Eclepens Cement Plant зазначено потужність 700 000 т цементу.

Скільки CO₂ викидає Eclepens Cement Plant?

Сторінка використовує близько 287 105 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #3 місце серед об’єктів у Швейцарія за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Eclepens Cement Plant?

Eclepens Cement Plant розташований у країні Швейцарія, приблизно 46.65529, 6.5456.

Кого зазначено власником Eclepens Cement Plant у наборі даних?

Власник, зазначений у вихідному наборі даних: Holcim (Schweiz) AG.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.