Головна / Азія / Бутан / Цементні заводи / Dungsam Cement Menchu Cement Plant

Dungsam Cement Menchu Cement Plant

Цементний завод, Бутан. Приблизне розташування 26.872, 91.23303.

Цементний заводБутанОцінка CO₂ (моделювання)

Dungsam Cement Menchu Cement Plant — цементний завод, Бутан. Заявлена потужність — 1 507 450 т цементу. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі. Власник, зазначений у вихідному наборі даних, — Dungsam Cement Corp Ltd. За потужністю — #1 місце серед 3 цементні заводи, Бутан. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 583 053 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 7% вище медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

1 507 450т цементу
583 053t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#1Місце за CO₂ — Бутан
0.39т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-32437333.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 1 507 450 т цементу Dungsam Cement Menchu Cement Plant — значно вище медіани цементний завод у Бутан (602 250 т цементу). Підсектор: цементний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для цементний завод, становить 800–1400°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 583 053 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

135 900автомобілів за рік їзди
78 300річного енергоспоживання будинків
9 700 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими цементні заводи — Бутан

Dungsam Cement Menchu Cement Plant: 1 507 450 т цементу1.5MDungsam Ce…Penden Cement Gomtu Cement Plant: 602 250 т цементу602kPenden Cem…Lhaki Cement Gomtu Cement Plant: 219 000 т цементу219kLhaki Ceme…

Повідомлена потужність (т цементу), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Власник, зазначений у наборі даних

Власник, зазначений у наборі даних: Dungsam Cement Corp Ltd.

Місцевий клімат

Dungsam Cement Menchu Cement Plant розташований у вологий субтропічний (суха зима) кліматичній зоні (Köppen Cwa), на широті 26.9°N у північній півкулі.

~19°Cтипова середньорічна
~27°Cтиповий теплий сезон
Вологий субтропічний (суха зима): жарке літо і м'яка зима

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні помірно корозійне середовище (оцінений клас ISO 9223 C3 — Середня); головний чинник впливу довкілля — вологість / змочування поверхні.

C3корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
32/100індекс екологічної агресивності
11.7°Cсезонний перепад температур
513 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#1-й за величиною з 3 цементні заводи у країні Бутан за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 26.872, 91.23303. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Dungsam Cement Menchu Cement Plant?

Dungsam Cement Menchu Cement Plant — цементний завод, Бутан. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Яка ємність повідомляється для Dungsam Cement Menchu Cement Plant?

У відкритому наборі даних для Dungsam Cement Menchu Cement Plant зазначено потужність 1 507 450 т цементу.

Скільки CO₂ викидає Dungsam Cement Menchu Cement Plant?

Сторінка використовує близько 583 053 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #1 місце серед об’єктів у Бутан за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Dungsam Cement Menchu Cement Plant?

Dungsam Cement Menchu Cement Plant розташований у країні Бутан, приблизно 26.872, 91.23303.

Кого зазначено власником Dungsam Cement Menchu Cement Plant у наборі даних?

Власник, зазначений у вихідному наборі даних: Dungsam Cement Corp Ltd.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.