Dolomias De Aragon, S.L.

Вапняний завод, Іспанія. Приблизне розташування 41.47904, -1.56847.

Вапняний заводІспаніяОцінка CO₂ (моделювання)

Dolomias De Aragon, S.L. — вапняний завод, Іспанія. Заявлена потужність — 1 542 215 т вапна. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою. За потужністю — #1 місце серед 3 вапняні заводи, Іспанія. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 641 452 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 37% нижче медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

1 542 215т вапна
641 452t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#21Місце за CO₂ — Іспанія
0.42т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-38467392.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 1 542 215 т вапна Dolomias De Aragon, S.L. — приблизно медіани вапняний завод у Іспанія (1 400 625 т вапна). Підсектор: вапняний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для вапняний завод, становить 600–900°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 641 452 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

149 500автомобілів за рік їзди
86 100річного енергоспоживання будинків
11 000 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими вапняні заводи — Іспанія

Dolomias De Aragon, S.L.: 1 542 215 т вапна1.5MDolomias D…Tudela Veguin - Fábrica De Cales Y Cementos De Tudela Veguín: 1 400 625 т вапна1.4MTudela Veg…Cales De Pachs: 264 132 т вапна264kCales De P…

Повідомлена потужність (т вапна), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Місцевий клімат

Dolomias De Aragon, S.L. розташований у помірний океанічний кліматичній зоні (Köppen Cfb), на широті 41.5°N у північній півкулі.

~11°Cтипова середньорічна
~18°Cтиповий теплий сезон
Помірний океанічний: чотири виражених сезони — холодна зима і тепле літо

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні помірно корозійне середовище (оцінений клас ISO 9223 C3 — Середня); головний чинник впливу довкілля — вологість / змочування поверхні.

C3корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
29/100індекс екологічної агресивності
17.7°Cсезонний перепад температур
197 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#1-й за величиною з 3 вапняні заводи у країні Іспанія за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 41.47904, -1.56847. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Dolomias De Aragon, S.L.?

Dolomias De Aragon, S.L. — вапняний завод, Іспанія. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою.

Яка ємність повідомляється для Dolomias De Aragon, S.L.?

У відкритому наборі даних для Dolomias De Aragon, S.L. зазначено потужність 1 542 215 т вапна.

Скільки CO₂ викидає Dolomias De Aragon, S.L.?

Сторінка використовує близько 641 452 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #21 місце серед об’єктів у Іспанія за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Dolomias De Aragon, S.L.?

Dolomias De Aragon, S.L. розташований у країні Іспанія, приблизно 41.47904, -1.56847.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.