Головна / Азія / Індія / Цементні заводи / DCM Shriram Cement Kota Cement Plant

DCM Shriram Cement Kota Cement Plant

Цементний завод, Індія. Приблизне розташування 25.13744, 75.88779.

Цементний заводІндіяОцінка CO₂ (моделювання)

DCM Shriram Cement Kota Cement Plant — цементний завод, Індія. Заявлена потужність — 438 000 т цементу. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі. Власник, зазначений у вихідному наборі даних, — DCM Shriram Ltd. За потужністю — #75 місце серед 88 цементні заводи, Індія. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 227 782 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 44% вище медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

438 000т цементу
227 782t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#253Місце за CO₂ — Індія
0.52т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-1897107.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 438 000 т цементу DCM Shriram Cement Kota Cement Plant — нижче медіани цементний завод у Індія (2 750 000 т цементу). Підсектор: цементний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для цементний завод, становить 800–1400°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 227 782 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

53 100автомобілів за рік їзди
30 600річного енергоспоживання будинків
3 800 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими цементні заводи — Індія

UltraTech Anantapuram Cement Plant: 9 000 000 т цементу9.0MUltraTech …UltraTech Nrupathanga Cement Plant: 8 700 000 т цементу8.7MUltraTech …Kesoram Industries Gulbarga Cement Plant: 8 650 000 т цементу8.6MKesoram In…Wonder Cement Nimbahera Cement Plant: 8 000 000 т цементу8.0MWonder Cem…UltraTech Adityapuram Cement Plant: 8 000 000 т цементу8.0MUltraTech …Ambuja Cements Suli/Rauri Cement Plant: 6 800 000 т цементу6.8MAmbuja Cem…UltraTech Vikram Nagar Cement Plant: 6 670 000 т цементу6.7MUltraTech …Prism Johnson Mankahari Cement Plant: 6 600 000 т цементу6.6MPrism John…

Повідомлена потужність (т цементу), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Власник, зазначений у наборі даних

Власник, зазначений у наборі даних: DCM Shriram Ltd.

Місцевий клімат

DCM Shriram Cement Kota Cement Plant розташований у жарка напівпустельна степ кліматичній зоні (Köppen BSh), на широті 25.1°N у північній півкулі.

~23°Cтипова середньорічна
~31°Cтиповий теплий сезон
Жарка напівпустельна степ: жарке літо і м'яка зима

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні сприятливе середовище з низькою корозією (оцінений клас ISO 9223 C1 — Дуже низька); головний чинник впливу довкілля — абразивна дія пилу.

C1корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
46/100індекс екологічної агресивності
18.3°Cсезонний перепад температур
570 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#75-й за величиною з 88 цементні заводи у країні Індія за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 25.13744, 75.88779. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу DCM Shriram Cement Kota Cement Plant?

DCM Shriram Cement Kota Cement Plant — цементний завод, Індія. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Яка ємність повідомляється для DCM Shriram Cement Kota Cement Plant?

У відкритому наборі даних для DCM Shriram Cement Kota Cement Plant зазначено потужність 438 000 т цементу.

Скільки CO₂ викидає DCM Shriram Cement Kota Cement Plant?

Сторінка використовує близько 227 782 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #253 місце серед об’єктів у Індія за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться DCM Shriram Cement Kota Cement Plant?

DCM Shriram Cement Kota Cement Plant розташований у країні Індія, приблизно 25.13744, 75.88779.

Кого зазначено власником DCM Shriram Cement Kota Cement Plant у наборі даних?

Власник, зазначений у вихідному наборі даних: DCM Shriram Ltd.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.