Головна / Азія / В'єтнам / Цементні заводи / Cong Thanh Cement Tan Truong Cement Plant

Cong Thanh Cement Tan Truong Cement Plant

Цементний завод, В'єтнам. Приблизне розташування 19.37673, 105.65989.

Цементний заводВ'єтнамОцінка CO₂ (моделювання)

Cong Thanh Cement Tan Truong Cement Plant — цементний завод, В'єтнам. Заявлена потужність — 3 600 000 т цементу. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі. Власник, зазначений у вихідному наборі даних, — Cong Thanh Cement JSC. За потужністю — #9 місце серед 29 цементні заводи, В'єтнам. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 1 442 453 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 11% вище медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

3 600 000т цементу
1 442 453t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#15Місце за CO₂ — В'єтнам
0.40т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-32439379.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 3 600 000 т цементу Cong Thanh Cement Tan Truong Cement Plant — значно вище медіани цементний завод у В'єтнам (2 052 371 т цементу). Підсектор: цементний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для цементний завод, становить 800–1400°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 1 442 453 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

336 200автомобілів за рік їзди
193 600річного енергоспоживання будинків
24 000 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими цементні заводи — В'єтнам

Xuan Thanh Ha Nam Cement Plant: 10 000 000 т цементу10.0MXuan Thanh…Vissai Do Luong Cement Plant: 8 800 000 т цементу8.8MVissai Do …Long Son Thị xã Bỉm Sơn Cement Plant: 5 000 000 т цементу5.0MLong Son T…Dai Duong Nghi Son Cement Plant: 4 600 000 т цементу4.6MDai Duong …Nghi Son Cement Tĩnh Gia Cement Plant: 4 300 000 т цементу4.3MNghi Son C…Phuc Son Cement Kinh Môn Cement Plant: 4 000 000 т цементу4.0MPhuc Son C…Chinfon Cement Thủy Nguyên Cement Plant: 4 000 000 т цементу4.0MChinfon Ce…Bim Son Cement Thị xã Bỉm Sơn Cement Plant: 3 800 000 т цементу3.8MBim Son Ce…

Повідомлена потужність (т цементу), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Власник, зазначений у наборі даних

Власник, зазначений у наборі даних: Cong Thanh Cement JSC. Усі об'єкти цього власника, зазначеного в наборі даних →

Місцевий клімат

Cong Thanh Cement Tan Truong Cement Plant розташований у тропічний мусонний кліматичній зоні (Köppen Am), на широті 19.4°N у північній півкулі.

~26°Cтипова середньорічна
~28°Cтиповий теплий сезон
Тропічний мусонний: теплий цілий рік, з вираженими вологим і сухим сезонами

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні агресивне середовище з високою корозією (оцінений клас ISO 9223 C5 — Дуже висока); головний чинник впливу довкілля — корозія під дією морських солей.

C5корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
51/100індекс екологічної агресивності
11.9°Cсезонний перепад температур
17 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#9-й за величиною з 29 цементні заводи у країні В'єтнам за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 19.37673, 105.65989. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Cong Thanh Cement Tan Truong Cement Plant?

Cong Thanh Cement Tan Truong Cement Plant — цементний завод, В'єтнам. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Яка ємність повідомляється для Cong Thanh Cement Tan Truong Cement Plant?

У відкритому наборі даних для Cong Thanh Cement Tan Truong Cement Plant зазначено потужність 3 600 000 т цементу.

Скільки CO₂ викидає Cong Thanh Cement Tan Truong Cement Plant?

Сторінка використовує близько 1 442 453 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #15 місце серед об’єктів у В'єтнам за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Cong Thanh Cement Tan Truong Cement Plant?

Cong Thanh Cement Tan Truong Cement Plant розташований у країні В'єтнам, приблизно 19.37673, 105.65989.

Кого зазначено власником Cong Thanh Cement Tan Truong Cement Plant у наборі даних?

Власник, зазначений у вихідному наборі даних: Cong Thanh Cement JSC.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.