Chaux Et Dolomies Du Boulonnais

Вапняний завод, Франція. Приблизне розташування 50.79, 1.78.

Вапняний заводФранціяОцінка CO₂ (моделювання)

Chaux Et Dolomies Du Boulonnais — вапняний завод, Франція. Заявлена потужність — 1 194 131 т вапна. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою. За потужністю — #1 місце серед 9 вапняні заводи, Франція. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 642 894 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 18% нижче медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

1 194 131т вапна
642 894t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#14Місце за CO₂ — Франція
0.54т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-38467383.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 1 194 131 т вапна Chaux Et Dolomies Du Boulonnais — значно вище медіани вапняний завод у Франція (526 987 т вапна). Підсектор: вапняний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для вапняний завод, становить 600–900°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 642 894 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

149 900автомобілів за рік їзди
86 300річного енергоспоживання будинків
11 000 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими вапняні заводи — Франція

Chaux Et Dolomies Du Boulonnais: 1 194 131 т вапна1.2MChaux Et D…Cimalux S.A.: 1 024 074 т вапна1.0MCimalux S.…Fours À Chaux De Sorcy: 637 243 т вапна637kFours À Ch…Carrières Et Fours À Chaux De Dugny: 530 725 т вапна531kCarrières …Lhoist France Ouest: 526 987 т вапна527kLhoist Fra…Chaux De Provence Sacam: 353 194 т вапна353kChaux De P…Lhoist France Ouest Usine Des Gaillards: 345 719 т вапна346kLhoist Fra…Chaux De La Tour: 270 969 т вапна271kChaux De L…

Повідомлена потужність (т вапна), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Місцевий клімат

Chaux Et Dolomies Du Boulonnais розташований у помірний океанічний кліматичній зоні (Köppen Cfb), на широті 50.8°N у північній півкулі.

~11°Cтипова середньорічна
~18°Cтиповий теплий сезон
Помірний океанічний: чотири виражених сезони — холодна зима і тепле літо

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні корозійне середовище (оцінений клас ISO 9223 C4 — Висока); головний чинник впливу довкілля — корозія в морському середовищі.

C4корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
34/100індекс екологічної агресивності
13.1°Cсезонний перепад температур
4 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#1-й за величиною з 9 вапняні заводи у країні Франція за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 50.79, 1.78. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Chaux Et Dolomies Du Boulonnais?

Chaux Et Dolomies Du Boulonnais — вапняний завод, Франція. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою.

Яка ємність повідомляється для Chaux Et Dolomies Du Boulonnais?

У відкритому наборі даних для Chaux Et Dolomies Du Boulonnais зазначено потужність 1 194 131 т вапна.

Скільки CO₂ викидає Chaux Et Dolomies Du Boulonnais?

Сторінка використовує близько 642 894 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #14 місце серед об’єктів у Франція за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Chaux Et Dolomies Du Boulonnais?

Chaux Et Dolomies Du Boulonnais розташований у країні Франція, приблизно 50.79, 1.78.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.