Chaux De Provence Sacam

Вапняний завод, Франція. Приблизне розташування 43.38, 5.14.

Вапняний заводФранціяОцінка CO₂ (моделювання)

Chaux De Provence Sacam — вапняний завод, Франція. Заявлена потужність — 353 194 т вапна. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою. За потужністю — #6 місце серед 9 вапняні заводи, Франція. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 193 379 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 17% нижче медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

353 194т вапна
193 379t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#60Місце за CO₂ — Франція
0.55т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-38467389.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 353 194 т вапна Chaux De Provence Sacam — нижче медіани вапняний завод у Франція (526 987 т вапна). Підсектор: вапняний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для вапняний завод, становить 600–900°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 193 379 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

45 100автомобілів за рік їзди
26 000річного енергоспоживання будинків
3 200 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими вапняні заводи — Франція

Chaux Et Dolomies Du Boulonnais: 1 194 131 т вапна1.2MChaux Et D…Cimalux S.A.: 1 024 074 т вапна1.0MCimalux S.…Fours À Chaux De Sorcy: 637 243 т вапна637kFours À Ch…Carrières Et Fours À Chaux De Dugny: 530 725 т вапна531kCarrières …Lhoist France Ouest: 526 987 т вапна527kLhoist Fra…Chaux De Provence Sacam: 353 194 т вапна353kChaux De P…Lhoist France Ouest Usine Des Gaillards: 345 719 т вапна346kLhoist Fra…Chaux De La Tour: 270 969 т вапна271kChaux De L…

Повідомлена потужність (т вапна), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Місцевий клімат

Chaux De Provence Sacam розташований у середземноморський з жарким літом кліматичній зоні (Köppen Csa), на широті 43.4°N у північній півкулі.

~17°Cтипова середньорічна
~27°Cтиповий теплий сезон
Середземноморський з жарким літом: чотири виражених сезони — холодна зима і тепле літо

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні корозійне середовище (оцінений клас ISO 9223 C4 — Висока); головний чинник впливу довкілля — корозія в морському середовищі.

C4корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
39/100індекс екологічної агресивності
14.5°Cсезонний перепад температур
17 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#6-й за величиною з 9 вапняні заводи у країні Франція за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 43.38, 5.14. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Chaux De Provence Sacam?

Chaux De Provence Sacam — вапняний завод, Франція. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою.

Яка ємність повідомляється для Chaux De Provence Sacam?

У відкритому наборі даних для Chaux De Provence Sacam зазначено потужність 353 194 т вапна.

Скільки CO₂ викидає Chaux De Provence Sacam?

Сторінка використовує близько 193 379 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #60 місце серед об’єктів у Франція за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Chaux De Provence Sacam?

Chaux De Provence Sacam розташований у країні Франція, приблизно 43.38, 5.14.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.