Centro De Produção De Loulé (Ci)

Вапняний завод, Португалія. Приблизне розташування 37.1343, -8.09759.

Вапняний заводПортугаліяОцінка CO₂ (моделювання)

Centro De Produção De Loulé (Ci) — вапняний завод, Португалія. Заявлена потужність — 787 534 т вапна. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою. За потужністю — #2 місце серед 5 вапняні заводи, Португалія. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 518 564 т CO₂e.

787 534т вапна
518 564t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#11Місце за CO₂ — Португалія
0.66т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-38467717.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 787 534 т вапна Centro De Produção De Loulé (Ci) — приблизно медіани вапняний завод у Португалія (702 065 т вапна). Підсектор: вапняний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для вапняний завод, становить 600–900°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 518 564 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

120 900автомобілів за рік їзди
69 600річного енергоспоживання будинків
8 600 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими вапняні заводи — Португалія

Fábrica Maceira-Liz (Ci): 1 173 670 т вапна1.2MFábrica Ma…Centro De Produção De Loulé (Ci): 787 534 т вапна788kCentro De …Fábrica Cibra-Pataias (Ci): 702 065 т вапна702kFábrica Ci…Lusical, Companhia Lusitana De Cal Sa (Ci): 538 759 т вапна539kLusical, C…Calcidrata - Indústrias De Cal, S. A. (Ci): 401 965 т вапна402kCalcidrata…

Повідомлена потужність (т вапна), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Місцевий клімат

Centro De Produção De Loulé (Ci) розташований у середземноморський з жарким літом кліматичній зоні (Köppen Csa), на широті 37.1°N у північній півкулі.

~17°Cтипова середньорічна
~27°Cтиповий теплий сезон
Середземноморський з жарким літом: чотири виражених сезони — холодна зима і тепле літо

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні корозійне середовище (оцінений клас ISO 9223 C4 — Висока); головний чинник впливу довкілля — корозія в морському середовищі.

C4корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
41/100індекс екологічної агресивності
13.0°Cсезонний перепад температур
18 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#2-й за величиною з 5 вапняні заводи у країні Португалія за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 37.1343, -8.09759. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Centro De Produção De Loulé (Ci)?

Centro De Produção De Loulé (Ci) — вапняний завод, Португалія. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою.

Яка ємність повідомляється для Centro De Produção De Loulé (Ci)?

У відкритому наборі даних для Centro De Produção De Loulé (Ci) зазначено потужність 787 534 т вапна.

Скільки CO₂ викидає Centro De Produção De Loulé (Ci)?

Сторінка використовує близько 518 564 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #11 місце серед об’єктів у Португалія за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Centro De Produção De Loulé (Ci)?

Centro De Produção De Loulé (Ci) розташований у країні Португалія, приблизно 37.1343, -8.09759.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.