Головна / Європа / Словаччина / Вапняні заводи / Calmit, Spol. S.R.O. -Výroba Vápna A Lom Vápenca

Calmit, Spol. S.R.O. -Výroba Vápna A Lom Vápenca

Вапняний завод, Словаччина. Приблизне розташування 48.3831, 18.16468.

Вапняний заводСловаччинаОцінка CO₂ (моделювання)

Calmit, Spol. S.R.O. -Výroba Vápna A Lom Vápenca — вапняний завод, Словаччина. Заявлена потужність — 771 492 т вапна. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою. За потужністю — #1 місце серед 2 вапняні заводи, Словаччина. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 454 296 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 11% нижче медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

771 492т вапна
454 296t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#6Місце за CO₂ — Словаччина
0.59т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-38467722.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 771 492 т вапна Calmit, Spol. S.R.O. -Výroba Vápna A Lom Vápenca — приблизно медіани вапняний завод у Словаччина (718 739 т вапна). Підсектор: вапняний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для вапняний завод, становить 600–900°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 454 296 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

105 900автомобілів за рік їзди
61 000річного енергоспоживання будинків
7 600 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими вапняні заводи — Словаччина

Calmit, Spol. S.R.O. -Výroba Vápna A Lom Vápenca: 771 492 т вапна771kCalmit, Sp…Carmeuse Slovakia, S.R.O. - Závod Vápenka Košice: 665 986 т вапна666kCarmeuse S…

Повідомлена потужність (т вапна), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Місцевий клімат

Calmit, Spol. S.R.O. -Výroba Vápna A Lom Vápenca розташований у помірний океанічний кліматичній зоні (Köppen Cfb), на широті 48.4°N у північній півкулі.

~11°Cтипова середньорічна
~18°Cтиповий теплий сезон
Помірний океанічний: чотири виражених сезони — холодна зима і тепле літо

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні помірне атмосферне середовище (оцінений клас ISO 9223 C2 — Низька); головний чинник впливу довкілля — вологість / змочування поверхні.

C2корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
28/100індекс екологічної агресивності
21.9°Cсезонний перепад температур
502 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#1-й за величиною з 2 вапняні заводи у країні Словаччина за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 48.3831, 18.16468. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Calmit, Spol. S.R.O. -Výroba Vápna A Lom Vápenca?

Calmit, Spol. S.R.O. -Výroba Vápna A Lom Vápenca — вапняний завод, Словаччина. Вапняні заводи прокалюють вапняк у гарячих печах при 800–900°C, і гарячий вапненець необхідно обробляти в ізольованих судинах, щоб запобігти реакції з вологою.

Яка ємність повідомляється для Calmit, Spol. S.R.O. -Výroba Vápna A Lom Vápenca?

У відкритому наборі даних для Calmit, Spol. S.R.O. -Výroba Vápna A Lom Vápenca зазначено потужність 771 492 т вапна.

Скільки CO₂ викидає Calmit, Spol. S.R.O. -Výroba Vápna A Lom Vápenca?

Сторінка використовує близько 454 296 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #6 місце серед об’єктів у Словаччина за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Calmit, Spol. S.R.O. -Výroba Vápna A Lom Vápenca?

Calmit, Spol. S.R.O. -Výroba Vápna A Lom Vápenca розташований у країні Словаччина, приблизно 48.3831, 18.16468.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.