Buraydah Cement Plant

Цементний завод, Саудівська Аравія. Приблизне розташування 26.49335, 43.96482.

Цементний заводСаудівська АравіяОцінка CO₂ (моделювання)

Buraydah Cement Plant — цементний завод, Саудівська Аравія. Заявлена потужність — 4 000 000 т цементу. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі. Власник, зазначений у вихідному наборі даних, — Qassim Cement Company SJSC. За потужністю — #7 місце серед 11 цементні заводи, Саудівська Аравія. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 1 432 064 т CO₂e.

4 000 000т цементу
1 432 064t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#29Місце за CO₂ — Саудівська Аравія
0.36т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-1897764.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 4 000 000 т цементу Buraydah Cement Plant — приблизно медіани цементний завод у Саудівська Аравія (4 229 167 т цементу). Підсектор: цементний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для цементний завод, становить 800–1400°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 1 432 064 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

333 800автомобілів за рік їзди
192 200річного енергоспоживання будинків
24 000 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими цементні заводи — Саудівська Аравія

Al Nabah Cement Plant: 10 000 000 т цементу10.0MAl Nabah C…Al Oyun Cement Plant: 9 700 000 т цементу9.7MAl Oyun Ce…Al Manakh Cement Plant: 7 960 000 т цементу8.0MAl Manakh …Rabigh Cement Plant: 6 000 000 т цементу6.0MRabigh Cem…Dhubaya-Jumah Cement Plant: 4 400 000 т цементу4.4MDhubaya-Ju…Al Muzahimiyah Grey Cement Plant: 4 229 167 т цементу4.2MAl Muzahim…Buraydah Cement Plant: 4 000 000 т цементу4.0MBuraydah C…Marat Cement Plant: 2 320 000 т цементу2.3MMarat Ceme…

Повідомлена потужність (т цементу), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Власник, зазначений у наборі даних

Власник, зазначений у наборі даних: Qassim Cement Company SJSC. Усі об'єкти цього власника, зазначеного в наборі даних →

Місцевий клімат

Buraydah Cement Plant розташований у жарка пустеля кліматичній зоні (Köppen BWh), на широті 26.5°N у північній півкулі.

~24°Cтипова середньорічна
~34°Cтиповий теплий сезон
Жарка пустеля: жарке літо і м'яка зима

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні сприятливе середовище з низькою корозією (оцінений клас ISO 9223 C1 — Дуже низька); головний чинник впливу довкілля — абразивна дія пилу.

C1корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
47/100індекс екологічної агресивності
22.2°Cсезонний перепад температур
671 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#7-й за величиною з 11 цементні заводи у країні Саудівська Аравія за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Розташування

Координати 26.49335, 43.96482. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Buraydah Cement Plant?

Buraydah Cement Plant — цементний завод, Саудівська Аравія. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Яка ємність повідомляється для Buraydah Cement Plant?

У відкритому наборі даних для Buraydah Cement Plant зазначено потужність 4 000 000 т цементу.

Скільки CO₂ викидає Buraydah Cement Plant?

Сторінка використовує близько 1 432 064 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #29 місце серед об’єктів у Саудівська Аравія за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Buraydah Cement Plant?

Buraydah Cement Plant розташований у країні Саудівська Аравія, приблизно 26.49335, 43.96482.

Кого зазначено власником Buraydah Cement Plant у наборі даних?

Власник, зазначений у вихідному наборі даних: Qassim Cement Company SJSC.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.