Головна / Азія / Китай / Сталеливарні заводи / Ansteel Group Chaoyang Steel and Iron Co Ltd

Ansteel Group Chaoyang Steel and Iron Co Ltd

Сталеливарний завод, Китай. Приблизне розташування 41.52734, 120.3668.

Сталеливарний заводКитайОцінка CO₂ (моделювання)

Ansteel Group Chaoyang Steel and Iron Co Ltd — сталеливарний завод, Китай. Заявлена потужність — 2 100 000 т сталі. Два основні способи виробництва сталі — доменний процес із кисневим конвертером та електродугова піч. Вихідний набір даних не вказує спосіб виробництва на цьому об'єкті. Власник, зазначений у вихідному наборі даних, — Angang Steel Co Ltd. За потужністю — #117 місце серед 164 сталеливарні заводи, Китай. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 3 373 219 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 73% вище медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

2 100 000т сталі
3 373 219t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#212Місце за CO₂ — Китай
1.61т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-1566612.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 2 100 000 т сталі Ansteel Group Chaoyang Steel and Iron Co Ltd — нижче медіани сталеливарний завод у Китай (3 424 000 т сталі). Підсектор: сталеливарний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для сталеливарний завод, становить 800–1500°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Два основні способи виробництва сталі — доменний процес із кисневим конвертером та електродугова піч. Вихідний набір даних не вказує спосіб виробництва на цьому об'єкті.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 3 373 219 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

786 300автомобілів за рік їзди
452 800річного енергоспоживання будинків
56 000 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими сталеливарні заводи — Китай

Angang Steel Co Ltd: 21 605 191 т сталі21.6MAngang Ste…Baoshan Iron and Steel Co Ltd Headquarters: 19 203 279 т сталі19.2MBaoshan Ir…Zhangjiagang Hongchang Steel Co Ltd: 17 647 000 т сталі17.6MZhangjiaga…Maanshan Iron and Steel Co Ltd: 17 340 000 т сталі17.3MMaanshan I…Wuhan Iron and Steel Co Ltd: 15 907 000 т сталі15.9MWuhan Iron…Inner Mongolia BaoTou Steel Union Co Ltd: 15 610 000 т сталі15.6MInner Mong…Shougang Jingtang United Iron and Steel Co Ltd: 13 700 000 т сталі13.7MShougang J…Bengang Steel Plates Co Ltd: 13 440 000 т сталі13.4MBengang St…

Повідомлена потужність (т сталі), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Власник, зазначений у наборі даних

Власник, зазначений у наборі даних: Angang Steel Co Ltd. Усі об'єкти цього власника, зазначеного в наборі даних →

Місцевий клімат

Ansteel Group Chaoyang Steel and Iron Co Ltd розташований у мусонний континентальний з жарким літом кліматичній зоні (Köppen Dwa), на широті 41.5°N у північній півкулі.

~10°Cтипова середньорічна
~25°Cтиповий теплий сезон
Мусонний континентальний з жарким літом: чотири виражених сезони — холодна зима і тепле літо

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні помірне атмосферне середовище (оцінений клас ISO 9223 C2 — Низька); головний чинник впливу довкілля — цикли нагрівання та охолодження.

C2корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
36/100індекс екологічної агресивності
33.4°Cсезонний перепад температур
113 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#117-й за величиною з 164 сталеливарні заводи у країні Китай за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 41.52734, 120.3668. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Ansteel Group Chaoyang Steel and Iron Co Ltd?

Ansteel Group Chaoyang Steel and Iron Co Ltd — сталеливарний завод, Китай. Два основні способи виробництва сталі — доменний процес із кисневим конвертером та електродугова піч. Вихідний набір даних не вказує спосіб виробництва на цьому об'єкті.

Яка ємність повідомляється для Ansteel Group Chaoyang Steel and Iron Co Ltd?

У відкритому наборі даних для Ansteel Group Chaoyang Steel and Iron Co Ltd зазначено потужність 2 100 000 т сталі.

Скільки CO₂ викидає Ansteel Group Chaoyang Steel and Iron Co Ltd?

Сторінка використовує близько 3 373 219 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #212 місце серед об’єктів у Китай за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Ansteel Group Chaoyang Steel and Iron Co Ltd?

Ansteel Group Chaoyang Steel and Iron Co Ltd розташований у країні Китай, приблизно 41.52734, 120.3668.

Кого зазначено власником Ansteel Group Chaoyang Steel and Iron Co Ltd у наборі даних?

Власник, зазначений у вихідному наборі даних: Angang Steel Co Ltd.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.