Головна / Азія / Індія / Цементні заводи / Ambuja Cements Maratha Cement Plant

Ambuja Cements Maratha Cement Plant

Цементний завод, Індія. Приблизне розташування 19.70315, 79.21997.

Цементний заводІндіяОцінка CO₂ (моделювання)

Ambuja Cements Maratha Cement Plant — цементний завод, Індія. Заявлена потужність — 4 750 000 т цементу. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі. Власник, зазначений у вихідному наборі даних, — Ambuja Cements Ltd. За потужністю — #22 місце серед 88 цементні заводи, Індія. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 1 598 391 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 7% нижче медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

4 750 000т цементу
1 598 391t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#86Місце за CO₂ — Індія
0.34т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-1896990.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 4 750 000 т цементу Ambuja Cements Maratha Cement Plant — значно вище медіани цементний завод у Індія (2 750 000 т цементу). Підсектор: цементний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для цементний завод, становить 800–1400°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 1 598 391 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

372 600автомобілів за рік їзди
214 500річного енергоспоживання будинків
27 000 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими цементні заводи — Індія

UltraTech Anantapuram Cement Plant: 9 000 000 т цементу9.0MUltraTech …UltraTech Nrupathanga Cement Plant: 8 700 000 т цементу8.7MUltraTech …Kesoram Industries Gulbarga Cement Plant: 8 650 000 т цементу8.6MKesoram In…Wonder Cement Nimbahera Cement Plant: 8 000 000 т цементу8.0MWonder Cem…UltraTech Adityapuram Cement Plant: 8 000 000 т цементу8.0MUltraTech …Ambuja Cements Suli/Rauri Cement Plant: 6 800 000 т цементу6.8MAmbuja Cem…UltraTech Vikram Nagar Cement Plant: 6 670 000 т цементу6.7MUltraTech …Prism Johnson Mankahari Cement Plant: 6 600 000 т цементу6.6MPrism John…

Повідомлена потужність (т цементу), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Власник, зазначений у наборі даних

Власник, зазначений у наборі даних: Ambuja Cements Ltd. Усі об'єкти цього власника, зазначеного в наборі даних →

Місцевий клімат

Ambuja Cements Maratha Cement Plant розташований у тропічна савана кліматичній зоні (Köppen Aw), на широті 19.7°N у північній півкулі.

~26°Cтипова середньорічна
~29°Cтиповий теплий сезон
Тропічна савана: теплий цілий рік, з вираженими вологим і сухим сезонами

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні помірно корозійне середовище (оцінений клас ISO 9223 C3 — Середня); головний чинник впливу довкілля — вологість / змочування поверхні.

C3корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
40/100індекс екологічної агресивності
14.3°Cсезонний перепад температур
458 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#22-й за величиною з 88 цементні заводи у країні Індія за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 19.70315, 79.21997. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Ambuja Cements Maratha Cement Plant?

Ambuja Cements Maratha Cement Plant — цементний завод, Індія. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Яка ємність повідомляється для Ambuja Cements Maratha Cement Plant?

У відкритому наборі даних для Ambuja Cements Maratha Cement Plant зазначено потужність 4 750 000 т цементу.

Скільки CO₂ викидає Ambuja Cements Maratha Cement Plant?

Сторінка використовує близько 1 598 391 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #86 місце серед об’єктів у Індія за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Ambuja Cements Maratha Cement Plant?

Ambuja Cements Maratha Cement Plant розташований у країні Індія, приблизно 19.70315, 79.21997.

Кого зазначено власником Ambuja Cements Maratha Cement Plant у наборі даних?

Власник, зазначений у вихідному наборі даних: Ambuja Cements Ltd.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.