Al Manakh Cement Plant

Цементний завод, Саудівська Аравія. Приблизне розташування 24.61428, 46.77802.

Цементний заводСаудівська АравіяОцінка CO₂ (моделювання)

Al Manakh Cement Plant — цементний завод, Саудівська Аравія. Заявлена потужність — 7 960 000 т цементу. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі. Власник, зазначений у вихідному наборі даних, — Yamama Saudi Cement Co. За потужністю — #3 місце серед 11 цементні заводи, Саудівська Аравія. За даними Climate TRACE, розрахункові річні викиди становлять близько 1 459 163 т CO₂e. Річні викиди CO₂ на одиницю зазначеної потужності на 49% нижче медіани сектора в цьому наборі даних. Це не викиди на одиницю фактичного виробництва.

7 960 000т цементу
1 459 163t CO₂e / рік (Climate TRACE)
#28Місце за CO₂ — Саудівська Аравія
0.18т CO₂ на одиницю потужності

Дані об'єкта: Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0), id ct-1897781.

У контексті: як порівнюється це підприємство

При потужності 7 960 000 т цементу Al Manakh Cement Plant — значно вище медіани цементний завод у Саудівська Аравія (4 229 167 т цементу). Підсектор: цементний завод. Інженерне довідкове значення, що використовується тут для цементний завод, становить 800–1400°C. Це не виміряна робоча температура і не підтвердження обладнання, яке використовується на цьому об'єкті. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Порівняння зазначеної потужності та річних викидів CO₂e, нормованих за потужністю, базуються на даних промислових об'єктів Climate TRACE. Це не викиди на одиницю фактичної продукції; роль сектору заснована на інженерному довіднику.

Як виглядає 1 459 163 т CO₂e на рік

Оцінений річний обсяг CO₂e цього підприємства, поданий у вигляді порівнянь на основі довідкових коефіцієнтів Агентства з охорони довкілля США (EPA). Це не вимірювання місцевих автомобілів, будинків чи поглинання деревами: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies.

340 100автомобілів за рік їзди
195 900річного енергоспоживання будинків
24 000 000міські дерева: середньорічне поглинання CO₂ (довідкове значення EPA)

Еквіваленти: US EPA Greenhouse Gas Equivalencies. Викиди: Climate TRACE.

Потужність порівняно з найбільшими цементні заводи — Саудівська Аравія

Al Nabah Cement Plant: 10 000 000 т цементу10.0MAl Nabah C…Al Oyun Cement Plant: 9 700 000 т цементу9.7MAl Oyun Ce…Al Manakh Cement Plant: 7 960 000 т цементу8.0MAl Manakh …Rabigh Cement Plant: 6 000 000 т цементу6.0MRabigh Cem…Dhubaya-Jumah Cement Plant: 4 400 000 т цементу4.4MDhubaya-Ju…Al Muzahimiyah Grey Cement Plant: 4 229 167 т цементу4.2MAl Muzahim…Buraydah Cement Plant: 4 000 000 т цементу4.0MBuraydah C…Marat Cement Plant: 2 320 000 т цементу2.3MMarat Ceme…

Повідомлена потужність (т цементу), Climate TRACE v6 — потужність на рівні активів і викиди CO₂e (CC BY 4.0).

Власник, зазначений у наборі даних

Власник, зазначений у наборі даних: Yamama Saudi Cement Co.

Місцевий клімат

Al Manakh Cement Plant розташований у жарка пустеля кліматичній зоні (Köppen BWh), на широті 24.6°N у північній півкулі.

~24°Cтипова середньорічна
~34°Cтиповий теплий сезон
Жарка пустеля: жарке літо і м'яка зима

Зона Кеппена: Світова класифікація клімату Кеппена–Гейгера (Kottek та ін., 2006, сітка 0,5°).

Клімат майданчика та екологічна агресивність

Місцевий клімат визначає, наскільки швидко на цьому майданчику деградують незахищена сталь, захисні покриття та ізоляція гарячого технологічного обладнання. Майданчик розташований у зоні сприятливе середовище з низькою корозією (оцінений клас ISO 9223 C1 — Дуже низька); головний чинник впливу довкілля — абразивна дія пилу.

C1корозійність ISO 9223 (орієнтовно)
47/100індекс екологічної агресивності
20.0°Cсезонний перепад температур
380 kmвідстань до узбережжя

Орієнтовна оцінка за інформативним методом ISO 9223:2012 (атмосферна корозійність за температурою, часом зволоження та солоністю повітря) з використанням кліматичних норм WorldClim, класу Кеппена-Гайгера та відстані до узбережжя. Орієнтовно, не виміряна швидкість корозії.

Порівняння & об'єкти поблизу

#3-й за величиною з 11 цементні заводи у країні Саудівська Аравія за вказаною потужністю (Climate TRACE).

Промислові об'єкти поблизу

Розташування

Координати 24.61428, 46.77802. Відкрити на OpenStreetMap.

Часті запитання

Який тип закладу Al Manakh Cement Plant?

Al Manakh Cement Plant — цементний завод, Саудівська Аравія. Цементні заводи нагрівають вапняк до 1400°C у обертових печах — один із найгарячіших промислових процесів — і повинні точно контролювати температуру по всій довжині печі.

Яка ємність повідомляється для Al Manakh Cement Plant?

У відкритому наборі даних для Al Manakh Cement Plant зазначено потужність 7 960 000 т цементу.

Скільки CO₂ викидає Al Manakh Cement Plant?

Сторінка використовує близько 1 459 163 т CO₂e/рік із відкритого набору даних. Він посідає #28 місце серед об’єктів у Саудівська Аравія за оціненими викидами CO₂.

Де знаходиться Al Manakh Cement Plant?

Al Manakh Cement Plant розташований у країні Саудівська Аравія, приблизно 24.61428, 46.77802.

Кого зазначено власником Al Manakh Cement Plant у наборі даних?

Власник, зазначений у вихідному наборі даних: Yamama Saudi Cement Co.

Створено з відкритих публічних даних; персональної інформації немає. Керуєте цим об'єктом? Запросіть виправлення або видалення.